18 yaş altı banka hesabı açtırma

Ziraat Bankası 18 yaş altı hem TL hem Euro hesabı kullanıyorum, herhangi bir ücret talep etmediler fakat internet bankacılığı kullanılamıyor bilginize.

Ayrıca Papara Black Card tüm kriterlerinizi karşılıyor.

15 yaşındayım ve banka hesabı açtırmak istiyorum. Hangi bankaları önerirsiniz?

Mobili internet bankacalığında, internetten alışverişlerde ve market, mağaza gibi yerlerde kullanacağım.

Dilediğim gibi para yükleyip çekebileceğim ve bu durumlarda herhangi bir ücret talep etmeyen bir banka olmalı.

Geçen gün ziraat şubesine gittim bilgi almak için velim ile gelip açtırabiliyormuşum fakat 500TL gibi bir ücret yatırmamız gerekiyormuş.

Dediğim gibi bu durumda en mantıklı banka hangisi?
Ziraat Bankası'nda 15 yaşından önce İnternet Bankacılığı yok. 15-18 arasında ise yalnızca bakiye görüntüleyebilirsin. İş bankasında EFT izni yok. Şu anda en özgür olacağınız ve sizin en çok işinizi görecek hesap olan Garanti Bankası hesabını öneririm.
Not: İnternet Bankacılığı, havale, eft ve internetten alışveriş de dahil her şeyi yapabilirsiniz. Tabi ki kredi, avans hesap ve kredi kartı vs. Hariç :)

Ziraat Bankasinda asla boyle bir ucret yok ben daha yeni actirdim 18 yas altiyim. Onlar islem yapmamak icin oyle soylemislerdir. Temassiz bir bakkartim var. 15 yasini doldurdugumda veli ile birlikte subrden dijital bankacilik aldim. Ama sadece hesap haraketleri ve bakiyeye bakabiliyorum. Kartim internet alisverislerine de acik.

Yeni konular

Geri
Yukarı