18 Yaş Altı Banka Hesabı

hsn-

Hectopat
Arkadaşlar 18 yaş altı hesap açacağım. aklımda 2 seçenek var. Garanti ve Yapıkredi. Bu 2 bankadan birini kullanan varsa şu soruları yanıtlarsa sevinirim.
1- Mobil bankacılık kullanılabiliyor mu?
2- Mobil bankacılıktan işlem yapılıyor mu? (havale eft vs.)
3-Sadece 1 veli ile gitmek yeterli mi yoksa anne baba da gelmeli mi?
Şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar 18 yaş altı hesap açacağım. aklımda 2 seçenek var. Garanti ve Yapıkredi. Bu 2 bankadan birini kullanan varsa şu soruları yanıtlarsa sevinirim.
1- Mobil bankacılık kullanılabiliyor mu?
2- Mobil bankacılıktan işlem yapılıyor mu? (havale eft vs.)
3-Sadece 1 veli ile gitmek yeterli mi yoksa anne baba da gelmeli mi?
Şimdiden teşekkürler.
Bence kısa vadede ininal gibi bir sistem kullanman daha iyi olur. Sadece hesapta para varken keser parayı. Banka hesabı yıllık ücreti vesaire gereksiz masraf senin için

Son düzenleme:
Lise öğrencisiyim. Annemi kefil göstererek Ziraat Bankkart çıkarttım. Yıllık bir kesintisi yok. Müşteri hizmetlerini aradığımda benim adımı söylüyorlar ve benim Tc numaram ve doğum tarihimi soruyorlar ama üstünde yazan isim annemin adına.

Mobil tabii ki kullanırsın ve tek veli yeterli olur.
Ben lisede açmıştım ama 8 yıl sonra hala öğrenci olmama rağmen 4 sene lise 4 sene üniversite diyip öğrencilikten çıkartmışlar beni ve ücret kesmişlerdi. Tekrar bankaya gidip uzattığımı hatırlıyorum.
Bundan 8 yıl sonra hatırlar mısın bilmem ama hala öğrenci isen ara bankayı ve öğrenci olmaya devam ettiğini hatırlat. 😊

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı