18 Yaş Altı Banka Kartı Önerisi

Gerokima

Hectopat
Daha fazla  
18 yaş altı için internette alışveriş yapılabilen ve kart ücreti kesmeyen bir banka kartı var mı? Var ise hangi bankanın olduğunu yazar mısınız?

18 yaş altı için internette alışveriş yapılabilen ve kart ücreti kesmeyen bir banka kartı var mı? Var ise hangi bankanın olduğunu yazar mısınız?
Artık banka kartlarından hesap işletim ücreti alınmıyor diye biliyorum. Sizin oralarda ATM'si en çok olan banka hangisi ise o bankadan almanı tavsiye ederim. Taksit ve kampanyalar genelde kredi kartlarına olur.

Tuğberk Çalışkan 1 yıl olmuş umarım gorursun yapikredi karta başvururken ne dedin ve ne istediler senden senin/velinin kimliginden başka birşey alındı mi?
Bir de kart internette kullanılıyor mu ve visa mi MasterCard mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
- Yanıma bir tek nüfus cüzdanımı aldığımı hatırlıyorum. Ama velinle gitmen şart.
- Kartı ilk aldığımda internet bankacılığını açtırmak için yapıkredi şubesine gittik. Mobil uygulamasından fon, döviz alıp satma dahil çoğu seçeneği kullanabiliyorsun. Kartı internette kullanmak için onu açtırmaya gerek yok sanırım. Aldıktan sonra yaptığım ilk iş o olduğu için bilmiyorum.
- Visa

16 yaşındayımda ben babam yapıkredi bankasını kullanıyor. İnternet üzerinden denedik 18 yaş altını kabul etmedi, şubeye gidince yapılabiliyor mu ?

16 yaşındayımda ben babam yapıkredi bankasını kullanıyor,internet üzerinden denedik 18 yaş altını kabul etmedi, şubeye gidince yapılabiliyor mu ?

“İnternet bankacılığı” kartı internetten kontrol etmeye yarıyor. İnternetten kartla satın almak için yaş sınırı olduğunu sanmıyorum. Ben internette kullandım çünkü.

Dediğiniz şey internet bankacılığıysa evet şubeden açtırmanız lazım.

Hayır hayır, normal kredi kartı, internet üzerinden demek istedim.
Ek kart açmaya çalışmıştı benim için*

Hayır hayır, normal kredi kartı, internet üzerinden demek istedim.
Ek kart açmaya çalışmıştı benim için*

İnternetten alışverişe de açtırmak için şubeye gidebilirsiniz. Ben kartı aldıktan sonra yaptığım ilk şey iB yi açtırmak olduğu için yanında onu da açmış olabilirler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı