18 yaş altı biber gazı alabilir mi?

alikml042

Centipat
Merhabalar, konu başlığından anlayacağınız gibi biber gazı almak istiyorum. 15 yaşındayım fotoğrafçılık ve grafik tasarımla uğraşıyorum. Haliyle yanımda profesyonel kamera, lens, laptop vs. Değerli eşyalar taşıyorum. Bir arkadaşımı sokakta 4-5 kişi dövüp almışlar. Yaklaşık 20 bin TL değerinde ekipmanlarını gasp etmişler. Av eşyaları satan bir dükkandan gidip alabilir miyim? İnternete baktım ama bir şey bulamadım.
Dükkana gidip mal gibi kalmak istemiyorum. Belki sokak satıcılarında olur ama bizim burada daha önce hiç sokak satıcısı görmedim. Konuyla alakalı bilgisi olan birisi yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, konu başlığından anlayacağınız gibi biber gazı almak istiyorum. 15 yaşındayım fotoğrafçılık ve grafik tasarımla uğraşıyorum. Haliyle yanımda profesyonel kamera, lens, laptop vs. değerli eşyalar taşıyorum. Bir arkadaşımı sokakta 4-5 kişi dövüp almışlar. Yaklaşık 20 bin TL değerinde ekipmanlarını gasp etmişler. Av eşyaları satan bir dükkandan gidip alabilir miyim? İnternete baktım ama bir şey bulamadım.
Dükkana gidip mal gibi kalmak istemiyorum. Belki sokak satıcılarında olur ama bizim burada daha önce hiç sokak satıcısı görmedim. Konuyla alakalı bilgisi olan birisi yardımcı olursa sevinirim.

Hocam 2 tane HID'den Blade alın keyfinize bakın. Bulaşan olursa resim çizer gibi çizersiniz adamı.(şakadır, ironidir, gerçek amaçlı söylenmemiştir, silivri soğuktur)

Kadıköy'deki outdoor ve tactical ürün satanların raflarında oluyordu. Alanı çok gördüm, sorgu sual etmiyordu kimse. Umarım kullanacak duruma asla gelmezsiniz. Ancak 4-5kişi sizi gaspetmeyi kafasına koyduysa gaz daha fazla hiddetlendirecektir. Caydırıcı değil ve vereceğim tavsiyeler için de yetişkin değilsiniz. Üzgünüm.

Hocam psikoloğa gitmeyi düşündünüz mü? :D .

Psikoloğum bozuldu hocam :D

Merhabalar, konu başlığından anlayacağınız gibi biber gazı almak istiyorum. 15 yaşındayım fotoğrafçılık ve grafik tasarımla uğraşıyorum. Haliyle yanımda profesyonel kamera, lens, laptop vs. değerli eşyalar taşıyorum. Bir arkadaşımı sokakta 4-5 kişi dövüp almışlar. Yaklaşık 20 bin TL değerinde ekipmanlarını gasp etmişler. Av eşyaları satan bir dükkandan gidip alabilir miyim? İnternete baktım ama bir şey bulamadım.

2 katana al levi gibi döne döne girersin.(ironi: Etkiyi artırmak için, bir şeyin tersini söyleyerek alay etme.)
Porçay olayından sonra her kelimemde tedirginim.

Son düzenleme:
Merhabalar, konu başlığından anlayacağınız gibi biber gazı almak istiyorum. 15 yaşındayım fotoğrafçılık ve grafik tasarımla uğraşıyorum. Haliyle yanımda profesyonel kamera, lens, laptop vs. Değerli eşyalar taşıyorum. Bir arkadaşımı sokakta 4-5 kişi dövüp almışlar. Yaklaşık 20 bin TL değerinde ekipmanlarını gasp etmişler. Av eşyaları satan bir dükkandan gidip alabilir miyim? İnternete baktım ama bir şey bulamadım.
Ford Kod : 2761 Biber Kırmızı Best Rötuş Seti bundan veya akçalı sprey boya al bende 1 çanta dolusu var hocam graffiti yapıyorum okulda sıkıntı oluyor ama yanıma boyaları alınca ama kırmızı veya siyah sprey boya alın birde molotow cap alın çünkü spreyi exstra büyük ölçüde çıkarır dediğim gibi ya Ford Kod : 2761 Biber Kırmızı Best Rötuş Seti bunu yada akçalı siyah sprey boya alın 20 tl ye iyi forumlar.

Geri
Yukarı