18 yaş altı hat almak mümkün mü?

Kendi başına alabilmen için noterden muvafakatname alman lazım onun haricinde babanın yada annenin adına al bişey olmaz.
18 yaşına geldiğinde hattı kendi üzerine geçirirsin.

Vodafone FreeZone var hocam 16 yaşındakilere çıkarılabilir ya da annenin babanin üzerine çıkartıp kullanabilirsin.

Aileden biri açıp sana versin diyenlere sesleniyorum. Bu benim işimi görse neden konu açayım ki?

Kendi başına alabilmen için noterden muvafakatname alman lazım onun haricinde babanın yada annenin adına al bişey olmaz.
18 yaşına geldiğinde hattı kendi üzerine geçirirsin.
Şu an kendi adıma hat açmam gerekiyor. 16 yaşında muvafakatname ile yapabilir miyim?

Muvafakatname ile kendi adina al. 18 yasina yeni geldim bugün yeni Turkcell hat aldim sonunda. Sakin annenin veya babanin uzerine hat alma basin agrir her konuda. Coin hesabi, banka hesabi, oyun hesabi, Discord hesabi...

Son düzenleyen: Moderatör:
Muvafakatname ile kendi adina al. 18 yasina yeni geldim bugün yeni Turkcell hat aldim sonunda. Sakin annenin veya babanin uzerine hat alma basin agrir her konuda. Coin hesabi, banka hesabi, oyun hesabi, Discord hesabi...
Hatalı bilgi vermeyelim;
Coin hesabı için veya borsa hesapları için 18 yaş sınırı bulunmaktadır. Yaşınız 18'den küçük ise borsa yetkiniz resmiyette yoktur. Oyun hesapları numaranın kime ait olduğuna bakmaz gelen koda bakar. Banka hesapları da verilen numaraya ve gelen koda bakar. Yaşı 18'den küçük olan kişinin zaten resmiyette bu tür işlere yetkisi yoktur. Banka konusunda hesabı varsa bile annesi veya babası eşliğinde açılacağı için onlardan da numara isterler. Kısacası discord, oyun gibi yerler kodlara vs. bakıyor. Bu konuda tavsiyem 18 yaşını bekleyip kişinin hat alması. Resmi işlem yetkisi olmadan bir şey yapamayacak zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı