18 yaş altı hisse alabilir mi?

351633

Kilopat
Makaleler
147
Alabilir mi? Elimde 300TL sermaye var, parama değer katıp bu parayı çalıştırmak istiyorum. İşlem yapabilecek bir alan var mı?

Alabilir mi? Elimde 300TL sermaye var, parama değer katıp bu parayı çalıştırmak istiyorum. İşlem yapabilecek bir alan var mı?

Yapılabilse bile yapmamanızı tavsiye ederim, çünkü bilgi sahibi olmadan kağıt almak, kirpto para almak vs gibi yatırımlar yapmak tamamen kumar olur.

Bitcoin ile ilgili tecrübe sahibi olmanızı öneririm. Ciddi ve karlı bir yatırım nasıl piyasada hayatta kalacağınızı biliyorsanız. Kitap okumanızı tavsiye ederim Bitcoin hakkında birkaç kitap okuduktan sonra bilgi sahibi oluyorsunuz.

Yapılabilse bile yapmamanızı tavsiye ederim, çünkü bilgi sahibi olmadan kağıt almak, kirpto para almak vs gibi yatırımlar yapmak tamamen kumar olur.
Az çok bilgim var bitcoin sürekli değerleniyor 29K doları aştı arkadaşım 2 ay önceden aldı şuan 3K kar koydu.

Hisse seneti veya bitcoin gibi işlerle uğraşmak için bunları takip etmekte lazım.

Az çok bilgim var Bitcoin sürekli değerleniyor 29K doları aştı arkadaşım 2 ay önceden aldı şu an 3K kar koydu.

Hisse seneti veya Bitcoin gibi işlerle uğraşmak için bunları takip etmekte lazım.

Büyük oynarsan büyük kazanırsın. 300 liranın sana getirisi olmayacak.
Uygun fiyattan cihazlar alıp satabilirsin.
Senin yaşlarında uygun fiyattan modem ve menzil genişletici satın alıp eşe dosta satardım ve paramı değerlendirirdim.
Türkiye'nin en önemli firmalarından birinde hisse senedim var. Çok çok iyi para yatırmama rağmen kar elde edemedim o yüzden bu rakamlarla büyük kazanman hatta kazanman bile çok zor.

Büyük oynarsan büyük kazanırsın. 300 liranın sana getirisi olmayacak.
Uygun fiyattan cihazlar alıp satabilirsin.
Senin yaşlarında uygun fiyattan modem ve menzil genişletici satın alıp eşe dosta satardım ve paramı değerlendirirdim.
Türkiye'nin en önemli firmalarından birinde hisse senedim var. Çok çok iyi para yatırmama rağmen kar elde edemedim o yüzden bu rakamlarla büyük kazanman hatta kazanman bile çok zor.
Mantıklı hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı