18 yaş altı için kart önerisi

hhnoire

Decapat
İş Bankası'nın ilk imza kartı varmış. Bu kartla normal kartlar gibi alışveriş / para yatırma çekme havale EFT yapabilir miyim? Normal banka kartı gibi mi? Bunun dışında başka banka öneriniz var mı?

Arkadaşlar, Papara'da IBAN yok. Papara'm zaten var.

İş Bankası'nın ilk imza kartı varmış. Bu kartla normal kartlar gibi alışveriş / para yatırma çekme havale EFT yapabilir miyim? Normal banka kartı gibi mi? Bunun dışında başka banka öneriniz var mı?
Evet, yapabilirsiniz.

Papara, Enpara tercih edebilirsiniz.

Lise 1 veya lise 2 isen Yapı Kredi veya Akbank açtır. Çünkü Yapı Kredi'de 25 yaşına kadar bedava havale/eft/fast var (genç hesap gibi bir şey açtırman gerekiyormuş galiba) fakat diğer arkadaşlar havale EFT olayını Papara ve Tosla'da var gibi anlamışlar galiba. Arkadaşlar hadi Papara'da başka kişinin bankasına atma varda Tosla gibi sistemlerde sadece kendi adınıza olan bankaya çekim yapabilirsiniz.

İş Bankası en iyi tercih olacaktır. Dilediğiniz işlemleri yapabilirsiniz.

Öyle bir şey yok bu arada, ilk imza hesaplarında tanımlı hesaplara havale yapabilirsiniz, (Papara gibi) onun dışında yetkileri çok kısıtlıdır. Mesela Bursalıyım ben ve Bursa'daki şube bana her şeyi açabilirsiniz demişti. Bilmiyorum öyle bir kural var mı hala. Yavuw cigerim biz zamanında düp guyğrğna giriyoğrduk (!)

O var mı yahu? Ben de senden öğreniyorum.

Bonus Piu kullanıyorum ben sadece garanti bankalarından karta yukleme yapabiliyosun yatırma / cekme de herhangi bir ücret istemiyor mobil uygulaması yok internet sitesinden kontrol ediyosun kullanımıda bayağı basit

Geri
Yukarı