18 yaş altı için kart önerisi

ImortalSwerd

Hectopat
Daha fazla  
18 yaşın altındayım ve kendime ait bir kart kullanmak istiyorum. Normalde Papara Black Card kullanacaktım ancak T.C. kimlik numarası, imza vs. gerektiğinden vazgeçtim. Tosla olabilir diye düşünüyorum. FUPS diye bir kart gördüm, o nasıldır bilmiyorum. İninal zaten nefes alsan 2 TL kesiyor onu geç. Başka kart var mı bilemiyorum ve bu saydığım kartların avantajları ve dezavantajlarını söyleyebilirseniz sevinirim. İyi akşamlar.

18 yaşın altındayım ve kendime ait bir kart kullanmak istiyorum. Normalde Papara Black Card kullanacaktım ancak T.C. Kimlik numarası, imza vs. gerektiğinden vazgeçtim. Tosla olabilir diye düşünüyorum. FUPS diye bir kart gördüm, o nasıldır bilmiyorum. İninal zaten nefes alsan 2 TL kesiyor onu geç. Başka kart var mı bilemiyorum ve bu saydığım kartların avantajları ve dezavantajlarını söyleyebilirseniz sevinirim. İyi akşamlar.

Hocam Papara en iyisi. T.C. kimlik numarası bütün kartlar ister. İmza sadece Black Card için diğer kartlarını alabilirsiniz.
Papara Black Card'a imza mı gelmiş? Birkaç ay önce aldığımda yoktu iyi araştır istersen belki gelmemiştir yanlış biliyorsundur.

Hocam hep imza vardı.

18 yaşın altındayım ve kendime ait bir kart kullanmak istiyorum. Normalde Papara Black Card kullanacaktım ancak T.C. kimlik numarası, imza vs. gerektiğinden vazgeçtim. Tosla olabilir diye düşünüyorum. FUPS diye bir kart gördüm, o nasıldır bilmiyorum. İninal zaten nefes alsan 2 TL kesiyor onu geç. Başka kart var mı bilemiyorum ve bu saydığım kartların avantajları ve dezavantajlarını söyleyebilirseniz sevinirim. İyi akşamlar.
Iş Bankası ilk imza öneririm ama EFT kapalı oluyor. İnternet alışverişi açılıyor.

Onun dışında Garanti, Yapikredi de iyidir.

Papara light card ile para çekemiyoruz sanırım çekebilsek onu alacaktım. Peki diğer kartlar nasıldır, tosla, fups vs.

Geri
Yukarı