18 Yaş Altı Silah Almak Mümkün Müdür?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

TimorYuan2

Kilopat
Yer
İstanbul/Bağcılar
Daha fazla  
Bu konuyu çok merak ediyorum. Niyetim koleksiyon tarzı bir şey yapmak. Aşırı ilgim var. O ağırlığı hissettirsin. Görünüşü güzel olsun yeter. Kurusıkı veya havalı fark etmez. Asla işte belimde gezdireyim, yolda geçeni korkuturum, yan bakana sıkarım gibi bir düşünce yok. Hoşuma gidiyor. 18 yaşını doldurduktan sonra zaten geniş kapsamlı bir koleksiyon düşünüyorum. Fakat 18'den önce imkanı var mıdır? Tavsiyelerinizi yaparken evden dahi çıkarmayacağımı bilin isterim.

İkisini de kullandım emin olun ok ve yay bile daha etkili. 😁
Yok ya airsoftu severim ben. Oyuncakların iç kısmında kullanılan parçalar çalışma şekli özellikle ağırlığı ve geri tepmesi varsa vazgeçilmiyor.
Hocam maksat görünüşü ve o ağırlık hissidir benim için. Bunun için alınır mı sizce?
Görünüşü ve ağırlığı konusunda pişman etmez. M9 Airsoft var 1.500 gram ile 2.000 gram arasında değişen ağırlıkları var. Çok kaliteli airsoft üretiyor. WE markası özellikle.

Yok ya airsoftu severim ben. Oyuncakların iç kısmında kullanılan parçalar çalışma şekli özellikle ağırlığı ve geri tepmesi varsa vazgeçilmiyor.
Hocam yeni bir konu açıp tekrar oyuncak silah muhabbetleri döndürmek istemiyorum. Burdan uygun fiyatlı, orta segment ve cidden kaliteli bire bir replik ürünleri teker teker belirterek önerebilir misiniz?

Hocam yeni bir konu açıp tekrar oyuncak silah muhabbetleri döndürmek istemiyorum. Burdan uygun fiyatlı, orta segment ve cidden kaliteli bire bir replik ürünleri teker teker belirterek önerebilir misiniz?
Bütçeye bağlı. Mesela harbiden kaliteli ve ucuz birşey istiyorsan bunu : WE G19 GLOCK 19 GEN3 SİYAH GBB AIRSOFT TABANCA | WE AIRSOFT | GBB Airsoft TABANCA
Daha ağır ve şekli güzel bir tabanca istiyorsan bunu : WE-Tech Barry Burton Biohazard M9 Beretta tipi Limited Edition GBB Airsoft Tabanca | WE AIRSOFT | GBB Airsoft TABANCA
Bu sitede 18 yaşını doldurmak gerekiyormuş güvenlik nedeniyle. Ama ben pek bir sakıncasını görmedim şimdiye dek üstünüzde görünür bir şekilde taşımazsanız ceza yemezsiniz gerçeğiyle tıpa tıp aynı görünüşteler çünkü. Bir adet büyük boy Green Gas ile 5000 mermi atış yapılabiliyor. 20 miligramlık 5000 bb paketi de 75 tl falan. Güzel ve kaliteli ürünler. Önerdiğim ikinci ürünün namlu altında aksesuar rayı var. Birinci ürünün aksesuar rayını ise GLOCK REDDOT - AKSESUAR RAYI SCRA-53 SCRDM-01 | Vector Optics | Lazer Pointer 270 lira gibi bir fiyata satın alabilirsiniz. Ha gerekli mi bence gerekli değil zevk meselesi.

Alkol ve sigara dahi alamıyor iken silah almak çok imkansız 😄

Alırsın tek yapman gereken memleketinde köy yerindeki bir silahçıya gir seç istediğin silahı gerçek ya da kurusıkı fark etmez al değil ruhsat kimlik bile sormazlar eğer dersen ben hiç riske at miyim bul bir tane 18 yaşından büyük adam az bir miktar para teklif et silahı alsın sana teslim etsin payına düşen parayı alır devam eder illegal yolla silah almak için çok yol var.

Eğer tanıdığının CNC torna işlettiği bir yer varsa konuş bütçende varsa al demiri ya da bazı fabrikalar veriyor onlardan temin et taslak varsa CNC de işle tabanca için Max 17 Bin haa eğer o biraz zor dersen en basit 9mm atan taramalı İngiliz yapım sten MK2 var babannenin Facebook grubunda bile onun taslaklarını bulabilirsin nalburdan namlu ölçülerini söyleyip iç mekanizmasını da demir saçlardan kesip diğer kalan tüm her şeyini nalburdan falan alabilirsin o da sana Max 8 Bin taramalı bir silah için ideal.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı