18 yaş altında anket dolurarak para kazanma

enesaak

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi günler, yaşım 18'in altında ve aylık harçlığımı kazanmak istiyorum. Bir sitede anket doludurarak 300 TL gibi miktarlarda para kazanıldığını duydum. Bu anket işi nasıl oluyor? Güvenilir bir site var mı? 3 5 kuruş kazanim en azından harçlığım çıksın yeter.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi günler, yaşım 18'in altında ve aylık harçlığımı kazanmak istiyorum. Bir sitede anket doludurarak 300 TL gibi miktarlarda para kazanıldığını duydum. Bu anket işi nasıl oluyor? Güvenilir bir site var mı? 3 5 kuruş kazanim en azından harçlığım çıksın yeter.
İnternette gördüm lakin ne kadar güvenilir bilmiyorum.

Hiçbir sitede bu miktarları kazanmanız mümkün değil. Birçok site doğru düzgün anket göndermiyor bile.

Hiçbir sitede bu miktarları kazanmanız mümkün değil. Birçok site doğru düzgün anket göndermiyor bile.

Peki başka bir alternatif var mı? Bitcoin sitelerine bayağı bir merak sarmıştım, hatta YouTube'dan videolara falan bakmıştım ama kimlik doğrulaması ve 18 yaş limiti isteyince vazgeçtim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki başka bir alternatif var mı? Bitcoin sitelerine bayağı bir merak sarmıştım, hatta YouTube'dan videolara falan bakmıştım ama kimlik doğrulaması ve 18 yaş limiti isteyince vazgeçtim.
Freelancer olarak çalışabilirsiniz. Fiverr 13 yaş üstü kabul ediyor. Bionluk’ta ise 18 yaş sınırı var diye biliyorum sorarak öğrenebilirsiniz. Belki bir büyüğünüz adına hesap açıp istenilen ürünleri siz yapabilirsiniz.

Freelancer olarak çalışabilirsiniz. Fiverr 13 yaş üstü kabul ediyor. Bionluk'ta ise 18 yaş sınırı var diye biliyorum sorarak öğrenebilirsiniz. Belki bir büyüğünüz adına hesap açıp istenilen ürünleri siz yapabilirsiniz.

Fiverr'a bakmıştım fakat sanırım kayıt olmak için bir ücret ödemek gerekiyor ya da bir iş almak için... Ben de yanlış hatırlıyor olabilirim.

Geri
Yukarı