18 yaş altında banka kartı alınabilir mi?

18 yaş altında kart veren bankalar var, ben de bu kartlardan almak istiyorum. Tek başıma gerekli belgeler ile gitsem halledebilir miyim yoksa yanımda babam falan olması gerekiyor mu?
18 yaş büyük birinden imza isteyeceklerdir çoğu ihtimal. Bir Veli ile kartınızı alabilirsiniz.

Annen veya baban gidip sana çıkartabilir ama sen yapamazsın. Papara iyidir, cashback özelliği güzel. Yakında bende geçmeyi düşünüyorum.

Banka hesabı açmanız lazım. Aile fertlerinden biriyle gidip banka hesabı açtırıp ve banka kartı alabilirsiniz.

Gerekli olan Türkiye Cumhuriyeti kimliğiniz ve bir aile büyüğünüz.

Papara ve ıninal'a sahibim zaten ancak ihtiyacım olan şey bu değil, banka kartı lazım. Gerekli belgeler nedir peki?

Selam kanka İş Bankası ilk imza banka hesabı kurabilirsin baban ya da annen ile bankaya gidip 100 tane sayfa bir şey imzalatıyorlar sonra iş bakası programında hesabını aktif ediyorsun ve birkaç hafta sonra banka kartın eline geliyor. (Kargoyla ya da gidip alıyorsun.) 18 olduktan sonra da ilk imza uygulaması bitiyor ve sana yeni banka kartını otomatik şekilde yolluyorlar.

(18 yaşına gelmeden kredi kartı alamazsın.) Ama bu ilk imza kartı ile de internetten alışveriş yapabiliyorsun. (Havale - EFT yok.)

Yeni konular

Geri
Yukarı