18 yaş için her yerde geçen ön ödemeli kart önerisi

Anlck

Hectopat
Daha fazla  
Mayıs'ta 18'ime gireceğim. Her yerde geçen kart almak istiyorum. İnternetten alışveriş yaparken kullanabileceğim, Steam, Yemeksepeti vb. gibi yerlerde geçen, mağazalarda, dükkanlarda ya da dışarıda yemek yerken restoranlarda geçen bir kart almak istiyorum. Siz ne önerirsiniz? Yani kartın içine para atacağım, o kartı kullanacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunun için en iyi kart Enpara Encard. Yalnız bildiğim kadarıyla 18. yaşınızı tamamlamış yani doldurmuş olmanız gerekiyor. Girmiş olmak yetmiyor diye biliyorum.

Mayıs'ta 18'ime gireceğim. Her yerde geçen kart almak istiyorum. İnternetten alışveriş yaparken kullanabileceğim, Steam, Yemeksepeti vb. gibi yerlerde geçen, mağazalarda, dükkanlarda ya da dışarıda yemek yerken restoranlarda geçen bir kart almak istiyorum. Siz ne önerirsiniz? Yani kartın içine para atacağım, o kartı kullanacağım.
İninal kart kullanabilirsin hocam. 18 altı da olsa alıyor ben de kullanıyorum 1 senedir sıkıntısını görmedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
18 yaşına girip de ön ödemeli kart almak şaçma olur. Her yerde kullanamıyorsun zaten ön ödemeli kartları. Pazartesi Enpara başvurusu yapacağım kart aidatı falan yok Enpara öneririm. Mayıs ayına kadar ise Papara kullanabilirsin.

İnnial'a bulaşma bence ben hiç beğenmiyorum. Mayısa kadar Papara alırsın Mayıs'tan sonra Encard alırsın rahat edersin. Enpara'yı kesinlikle tavsiye ederim ben çok memnunum.

@@117084
Bende Akbank Neo kartı var ve yurt dışındaki bir çok siteden alışveriş yapamıyorum. Sanırım banka kartı olduğu için 3D Secure koruması olmayan sitelerden alışveriş yapmaya izin vermiyor. Enpara'da bunun gibi olay var mı? Amazon, Netflix gibi yerlerden alışveriş yapabilir miyim?

Enpara'da bunun gibi olay var mı? Amazon, Netflix gibi yerlerden alışveriş yapabilir miyim?
Alışveriş yapmadığım yer kalmadı desem yeridir. Geçmediği bir yere denk gelmedim.

@@117084
Bende Akbank Neo kartı var ve yurt dışındaki bir çok siteden alışveriş yapamıyorum. Sanırım banka kartı olduğu için 3D Secure koruması olmayan sitelerden alışveriş yapmaya izin vermiyor. Enpara'da bunun gibi olay var mı? Amazon, Netflix gibi yerlerden alışveriş yapabilir miyim?

Banka ile görüşün ilk önce. Belki 3D dışında işlemlere onay verirler. ING olsa mesela istediğini yap adamlar illa 3D diyor. Enpara'da 3D sorunu yokmuş. Hatta Ayın Enpara'lısı olursan Netflix ve Spotify %50 indirimli.

Yalnız bildiğim kadarıyla 18. yaşınızı tamamlamış yani doldurmuş olmanız gerekiyor. Girmiş olmak yetmiyor diye biliyorum.
2001 Doğumluyum .
Enpara ile Steam cüzdan kodu alabilirmiyim?Veya Bir restronda hesabı Enpara kartı ile ödeyebilirmiyim?
Yani nerelerde geçiyor bu Enpara kartı

Enpara Card ile istediğiniz heryerden yani VISA geçen her yerden sorunsuz alışveriş yapabilirsiniz. VISA'nın dünya da geçmediği yer sayısı çok çok azdır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı