18 yaşında 169 cm boy biraz daha uzar mı?

Adınız ile çok uyumlu mesaj.

Daha 1.sınıfız kanka sen bizi biraz yükselince gör.
Kısa.

Yaşına göre kısa (benim fikrimce).

1,89.

190 olman bir seyi degistirmiyor devede de boy var yaptiginiz sadece insanların dış görünüşüyle eleştirip onları üzmeyi sağlamak boyunuz ne kadar uzun olursa olsun kalbiniz küçük kalmış.

Merhaba. Geçtiğimiz hafta ortepedi bölümüne gittim. Hastaneye epifiz kemiğim kapanmış mı kapanmamış mı diye. Doktorun dediğine göre 3-4cm daha uzarsın fazla uzamazsın dedi. İstersen çocuk-sagligi ve hastaliklari bölümüne gitti dedi gittim. Orada sonucun çıkması uzun sürüyor uzmanlar inceliyor vs. tam kesin bir cevap veriyor, neyse bekledik sonucu alamadım. Sebebi ise röntgen çeken kişi düzgün çekememiş. Bir daha da uğraşmadım açıkçası. Sizlere bir sorayım dedim. Eğer uzayacağı varsa uzar mı yoksa sporla etki edip biraz daha artar ya da doktorun dediği gibi 3-4 cm daha mı uzarım?

Not: 18 yaşındayım boyum 169cm.

Ve sen kardeşim kimsenin lafına aldanma boy o kadar önemli bir şey değil sağlıģin yerinde olsun sen sporunu yap dengeli sağlıkli beslen ne kadar uzayabilirsen uzarsin hem boy uzaması erkeklerde 23 yaşına kadar sürüyor kimsenin bir lafına bakma kendini nasıl mutlu hissedeceksen öyle yaşa.

Daha 1.sınıfız kanka sen bizi biraz yükselince gör.

190 olman bir seyi degistirmiyor devede de boy var yaptiginiz sadece insanların dış görünüşüyle eleştirip onları üzmeyi sağlamak boyunuz ne kadar uzun olursa olsun kalbiniz küçük kalmış.

Ve sen kardeşim kimsenin lafına aldanma boy o kadar önemli bir şey değil sağlıģin yerinde olsun sen sporunu yap dengeli sağlıkli beslen ne kadar uzayabilirsen uzarsin hem boy uzaması erkeklerde 23 yaşına kadar sürüyor kimsenin bir lafına bakma kendini nasıl mutlu hissedeceksen öyle yaşa.
ya kafaya çok takıyorum bunu umarım atlatabilirim

Ya kafaya çok takıyorum bunu umarım atlatabilirim.

Kanka boyunun bir dezavantajı yok kızlar boyundan dolayı senden çıkmak istemememzlik yapmayacak. İşe seni bunun yüzünden almamazlık yapmayacak. Arkadaşların bu yüzden senden uzak durmamazlık yapmayacak. Annen baban boyundan dolayı seni sevmemezlik yapmayacak. Merak etme dış görünüşünle yargılayanlar olursa boş ver zaten onlar kendilerini geliştirememiş insanlar önce kendilerine baksınlar.

Kanka boyunun bir dezavantajı yok kızlar boyundan dolayı senden çıkmak istemememzlik yapmayacak. İşe seni bunun yüzünden almamazlık yapmayacak. Arkadaşların bu yüzden senden uzak durmamazlık yapmayacak. Annen baban boyundan dolayı seni sevmemezlik yapmayacak. Merak etme dış görünüşünle yargılayanlar olursa boş ver zaten onlar kendilerini geliştirememiş insanlar önce kendilerine baksınlar.
şöyle kız konusunda ilgim yok zaten teklif edilip red eden biriyim 2-3 ay önce ve kalıbımda boyuma göre iyi large beden giyiyorum hani medium bende omzum sığmıyor ama şöyle 185 zebellah gibi bi adam gelince yanıma sinirim elbet bozuluyor

Boyun kısa ya da uzun olmasının bir önemi yok bende 12-13 yaşlarımda iken yaşıtlarımdan kısaydım vitamin eksikliğin var dendi binbir türlü şeyler söylediler ergenliğe girince boy atmaya başladım 17 yaşımda iken boyun 175cm di şimdi kaç bilmiyorum. Ama boyun önemi yok aklında bulunsun

Kısa.

Yaşına göre kısa (Benim fikrimce).

1,89.
Kardeşim 13 yaşında, dün ölçtük 1,78 çıktı. Ben de bayağı uzunum.
15 yaşında 172-173 boy gayet normal sen ve kardeşin anormalsiniz. 11 yaşında boyu kaçtı 170 mi? Tamam kardeşim uzunsun anladık gerçekten direk gibisin.

images.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı