18 yaşında fötr şapka takmak

Merhabalar. Geçen başlıkta bahsettiğim fötr şapkayı aldım, elime ulaştı. Ama günlük hayatta takım elbise giymiyorum. Genelde gömlek ve pantolon giyerim. Dışarıda ilk defa fötr şapka takacağım ama hafiften çekiniyorum, insanlar uzaylı gibi bakar diye. Fötr şapka takmanın yaşla ilgisi var mıdır ya da nasıl kombin yapmalıyım? Benim yaşlarımda olan veya tavsiyesi olanlar yazarsa çok sevinirim.

Ben eşofman hırka ile takıyorum takılma bu kadar elalem ne der diye.

1606932177132.png

1606932207355.png

Bunlar gibi yapabilirsin ve yaşla alakası yok.

Mafia 2 geldi aklıma :) Kimsenin düşüncesine takılma kimse senin zevkine karışamaz sen kendini nasıl beğeniyorsan öyle takıl.

Ben bu şapkayı hep orta yaşlarda gördüm. Eski filmlerde çok kullanılıyor😅

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhabalar. Geçen başlıkta bahsettiğim fötr şapkayı aldım, elime ulaştı. Ama günlük hayatta takım elbise giymiyorum. Genelde gömlek ve pantolon giyerim. Dışarıda ilk defa fötr şapka takacağım ama hafiften çekiniyorum, insanlar uzaylı gibi bakar diye. Fötr şapka takmanın yaşla ilgisi var mıdır ya da nasıl kombin yapmalıyım? Benim yaşlarımda olan veya tavsiyesi olanlar yazarsa çok sevinirim.

Bence insanlara çok takma ne istiyorsan onu giy.

Bence altına açık kahverengi tonlarda kanvas bir pantolon üstüne de siyah bir ceket giyerek kombinleyebilirsin. Ayrıca başkaları giyiminle ilgili ne düşüneceklerse düşünsenler ne olacak?

Geri
Yukarı