18 yasinda olmadan Tosla'da limit arttirilir mi?

Yıllık 500TL para çekme limitiniz(tosla) var eğer yüksek miktarda para çekmek istiyorsanız Ininal'e para atıp ininal kartınızla çekebilirsiniz size tavsiyem olarak Tosla Akbank iştirakı olduğu için.

Tosla'da doğrulanmamış hesaplar için yıllık nakit çekim limiti ₺500'dir. Eğer siz ₺200 çektiyseniz kalan limit olarak ₺300 görünüyordur.

500TL limit iyi bence para çekmeye ihtiyacımız yok 500TL uygun sonuçta bu kartın amacı para yüklemek diyelim zorda kaldın çekmen lazım 500TL limit gayet de uygun devlet boşa koymadı 1250TL sınır bence gayet iyi bir şey.

Son düzenleme:
500TL limit iyi bence para çekmeye ihtiyacımız yok 500TL uygun sonuçta bu kartın amacı para yüklemek diyelim zorda kaldın çekmen lazım 500TL limit gayet de uygun devlet boşa koymadı 1250TL sınır bence gayet iyi bir şey.
Hayır dostum 500 TL limit iyi değil, sana kim söyledi 500 TL'nin uygun olduğunu? Dışarıda sadece bir yemek bile yesen 50-100 TL tutuyor. Aylık 500 TL kime yetecek? Sırf övmek için 40 takla atmana ne gerek var?

Hayır dostum 500 TL limit iyi değil, sana kim söyledi 500 TL'nin uygun olduğunu? Dışarıda sadece bir yemek bile yesen 50-100 TL tutuyor. Aylık 500 TL kime yetecek? Sırf övmek için 40 takla atmana ne gerek var?
ne alaka yemek yerken pos makinası yerine para çekiceksen kartı niye kullanıyon

ne alaka yemek yerken pos makinası yerine para çekiceksen kartı niye kullanıyon
Olay yemek değil kardeşim anlamıyor musun? Örnek veriyorum bi yemek için bile 50-100 TL giden ekonomide aylık 500 TL çekme limiti kime nasıl yetsin? Anlamıyorum ki amacın ne yani :D İster inan ister inanma Tosla çöp bir kart, geçen sene yaşanan para kaybolma durumundan sonra kimseye önermiyorum, önermeyeceğim de.

Olay yemek değil kardeşim anlamıyor musun? Örnek veriyorum bir yemek için bile 50-100 TL giden ekonomide aylık 500 TL çekme limiti kime nasıl yetsin? Anlamıyorum ki amacın ne yani :D ister inan ister inanma Tosla çöp bir kart, geçen sene yaşanan para kaybolma durumundan sonra kimseye önermiyorum, önermeyeceğim de.

Git o zaman hesabını doğrula o kadar limit meraklısıysan 18yaş altı 1250TL ve 500TL limit iyi gayet övme amaçlı demiyorum tüm kartlarda aynı şey zaten benim de param ATM'ye sıkıştı çözdüler 1buçuk hafta civarında.

Yeni konular

Geri
Yukarı