18 yaşından küçük bireye kart önerisi

18 yaşından küçük. Onu yapabileceğimizi sanmıyorum.

Bir sorum daha olacak @LittleGuy: Babamın karta para atması için Papara uygulaması olması gerekiyor. Bu durumda uygulamada; kardeşim için açtığımız hesaba mı giriş yapacağız? Çift hesaplılık falan bir şey olur mu? Bir sorun çıkar mı?

Papara'ya babanın T.C. No'su kayıtlıysa IBAN çıkıyor, IBAN'dan atabilir.

Babam kendi telefonundan yapacağını sordum.

Kısaca: uygulama 2 cihazdan kullanılıyor mu?
Yoksa kardeşimin telefonundan hiç giriş yapmayalım.
Biraz bozuk bir soru oldu kusura bakmayın 😄
Sana detayli anlatayim baba banka hesabindan atacaksa papara hesabina gireceginiz tc babanizin tcsi olsun yada babaniz ve kardesiniz ayri hesap acsin baba once kendi hesabina atsin sonra kardese gondersin.

Sana detayli anlatayim baba banka hesabindan atacaksa papara hesabina gireceginiz tc babanizin tcsi olsun yada babaniz ve kardesiniz ayri hesap acsin baba once kendi hesabina atsin sonra kardese gondersin.
Mantıklı, ama açtım artık. Çok iyi şeymiş. Öneren ve yardımcı olan herkese teşekkürler.

18 yaşından küçük. Onu yapabileceğimizi sanmıyorum.

Bir sorum daha olacak @LittleGuy: Babamın karta para atması için Papara uygulaması olması gerekiyor. Bu durumda uygulamada; kardeşim için açtığımız hesaba mı giriş yapacağız? Çift hesaplılık falan bir şey olur mu? Bir sorun çıkar mı?
Benim ilk banka hesabım 13 yaşımdan kalma ve halen daha aktif.
18 yaşından küçüklerin banka hesabı olamaz diye bir kaide yok, bebeğin bile banka hesabı olabilir.
Yasal vasisi ile birlikte bankaya gitmesi yeterlidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı