18 yaşından küçük olanlar telefon satın alabilir mi?

Mergen Tengri

Hectopat
Makaleler
8
Daha fazla  
Meslek
Tekno-Lokum
16 yaşındayım ve kendime Huawei P40 Lite almayı düşünüyorum ancak ailem çalıştığı için telefonu onlar alamayacak, ben tek başına telefon satın almaya gitsem satın alabilir miyim? Garanti konusunda sorun olur mu? Satın alırken imzam geçer mi?

16 yaşındayım ve kendime Huawei P40 Lite almayı düşünüyorum ancak ailem çalıştığı için telefonu onlar alamayacak, ben tek başına telefon satın almaya gitsem satın alabilir miyim? Garanti konusunda sorun olur mu? Satın alırken imzam geçer mi?

18 yaşın altındaysan hiç almaya kalkışma derim. Çünkü telefoncuya gidersen annen baban yanında olmadığı için vermezler verseler bile niye bizden izinsiz aldın diye kızarlar. O yüzden simdi alma derim ha. Ne olur bende 16 yaşımda olduğuma göre lise 3'e geçtin bu sene ve lisen bitmene bu sene hariç 1 senen kaldı herhalde. 18 yaşından sonra sehir dışı üniversiteye gidersen üniversiteyi onlardan uzak okuyacağım bahanesiyle alırsın bir telefon.

Son düzenleyen: Moderatör:

Şey konu ile biraz alakasız ama neden Huawei alıyorsunuz Google desteği artık yok elinde olanlar hep satmaya çalışıyor Letgo Huawei ilanları ile dolmuş yanlış anlamayın size akıl vermiyorum tercih sizin sadece fikrimi belirttim.

Şey konu ile biraz alakasız ama neden Huawei alıyorsunuz Google desteği artık yok elinde olanlar hep satmaya çalışıyor Letgo Huawei ilanları ile dolmuş yanlış anlamayın size akıl vermiyorum tercih sizin sadece fikrimi belirttim.
Ben zaten Google uygulamalarını (YouTube dışında) kullanmıyorum. Appgallary yeterli eğer yetmezse bile Aurora Store var.
Bu arada telefonu bu gün satın aldım şuan çok memnunum. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı