18 yaşından sonra 173 cm boy uzar mı?

Mustafa10272

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim. Evet, konu boy uzaması 😁 18'ime gireli 6 ay oldu, yani şu an 18,5 yaşında bir erkeğim ve güncel boyum 173 cm. Acaba kaç yaşına kadar uzamaya devam ederim veya uzamam durmuş olabilir mi?
  • Ergenlikten hala çıkmadım.
  • 173 cm boy ve 55 kiloyum (zayıfım bayağı).
  • Sakal falan yok. Daha görenler 15 yaşında zannediyor.
  • Babam 165, annem 155.
  • Hala ve amcalarımın boy ortalaması 175-180 (amca oğulları boy ortalama 185-190).
  • Dayı ve teyzelerimin boy ortalaması 155-165.
Tüm bilgilerim bunlar, geri dönüşleriniz için tekrar teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim. Evet, konu boy uzaması 😁 18'ime gireli 6 ay oldu, yani şu an 18,5 yaşında bir erkeğim ve güncel boyum 173 cm. Acaba kaç yaşına kadar uzamaya devam ederim veya uzamam durmuş olabilir mi?
  • Ergenlikten hala çıkmadım.
  • 173 cm boy ve 55 kiloyum (zayıfım bayağı).
  • Sakal falan yok. Daha görenler 15 yaşında zannediyor.
  • Babam 165, annem 155.
  • Hala ve amcalarımın boy ortalaması 175-180 (amca oğulları boy ortalama 185-190).
  • Dayı ve teyzelerimin boy ortalaması 155-165.
Tüm bilgilerim bunlar, geri dönüşleriniz için tekrar teşekkür ediyorum.
Biz nerden bilelim hadi onu geçtim, annen ve baban zaten kısa 1.73 çok bile uzamışsın. Tahmin soruyorsan uzamazsın bence. 1.73 boy zaten türkiye ortalaması insanlar niye bu kadar çok takıyor boy konusunu anlamıyorum, 1.70 ten kısa değilseniz takmayın bence.

yani maximum 178 olur gibi ki cidden çok da takmayın. basketbol veya gerekli spor dallarında kullanmayacaksanız uzun olmanın gerçekten bir b*ka faydası yok :) (196 boyunda biri olarak söylüyorum) kendi seçemediğiniz özellikleriniz sizi ne alçaltır, ne yükseltir. kendinizi benimseyin çünkü sizden bir tane daha yok ve siz de böyle özelsiniz :)

Geri
Yukarı