18 yaşını doldurmayan kişinin uygunsuz şeyler alması

Daha fazla  
Aklıma nedense bu takıldı. Mesela ben bir uygunsuz bir şey aldım diyelim mesela p**is p****sı falan 18 yaşımı falan doldurmamışım bunun bir cezası var mıdır merak ettim. ( şimdi diyecekler alcan mı diye) yok almayacağım bunu bir yasal şeyleri var mıdır? Cezası falan kaçtır şuraya girip Technopat teşekkür ederim şunun konusuna izin verdiniz mi demeyin bunu cezasını bilen birisi söylesin cezası kaç TL?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gizli kargo diye biliyorum ayrıca kapıya bırakıp gidebiliyorlar. Zaten ininal gibi kartlarla hesaplar açıp satın alabiliyorlar.

Yıllardır süregelen bir hurafe penis pompaları. Bir işe yaramıyorlar haberin olsun 🤣 sadece para tuzağı. Ameliyatla bile birkaç cm anca. Öyle görsellerdeki gibi bahçe hortumu bekleme yani 😁

Ameliyatla penis boyu zayıf hastalarda 3 – 5 cm kadar; kilolu ve penisin kök kısmında yağ dokusu fazla bulunan hastalarda 3 – 4 cm kadar uzatılabilmektedir.

Yıllardır süregelen bir hurafe penis pompaları. Bir işe yaramıyorlar haberin olsun 🤣 sadece para tuzağı. Ameliyatla bile birkaç cm anca. Öyle görsellerdeki gibi bahçe hortumu bekleme yani 😁

Ameliyatla penis
boyu zayıf hastalarda 3 – 5 cm kadar; kilolu ve penisin kök kısmında yağ dokusu fazla bulunan hastalarda 3 – 4 cm kadar uzatılabilmektedir.
3-4 cm gene de az değil hocam siz abartmışsınız.

Aklıma nedense bu takıldı. Mesela ben bir uygunsuz bir şey aldım diyelim mesela p**is p****sı falan 18 yaşımı falan doldurmamışım bunun bir cezası var mıdır merak ettim. ( şimdi diyecekler alcan mı diye) yok almayacağım bunu bir yasal şeyleri var mıdır? Cezası falan kaçtır şuraya girip Technopat teşekkür ederim şunun konusuna izin verdiniz mi demeyin bunu cezasını bilen birisi söylesin cezası kaç TL?
Ürüne bağlı hocam. Nasıl bir üründen bahsediyoruz?

Yeni konular

Geri
Yukarı