18 yaşının altında nasıl Bitcoin veya Ethereum cüzdanı açabilirim?

Cenk akaar

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar 15 yaşındayım CS:GO itemlerini al sat yapıyorum. Bir site üzerinden az da olsa kar ediyorum kartıma nakit çekmek için minimum 30 dolar çekebiliyorum ama Bitcoin ya da Ethereum üzerinden minimum 5 dolar çekebiliyorum. 30 dolar yapana kadar da uğraşmak yerine direk 5 dolar çekmek istiyorum. Bu yüzden etheryum ya da bitcon hesabı açmak istiyorum hangisini tercih etmeliyim ve nasıl açabilirim?

Biraz dağa açıklar mısınız bir de hesaba gelince etheryum ne kadar kesinti yapıyor kartıma çekmek için falan.

Dediğiniz siteyi biraz araştırdım Bitcoin alıp gönderebiliyoruz ya da dolara falan çevirebiliyoruz kripto parayı ama mastercard'ıma çekmek için %3 +5 dolar istiyor mesela 1 dolar çekmek için 6.06 dolar istiyor 5 dolar gelecek kartıma çekemeceğim bile bana başka ne önerebilirsin.

18 yaşında olman gerekiyor diye biliyorum, ailenin üzerinden Türk kripto para borsalarında hesap aç hem paranı çekersin hem de al-sat yaparak paranı daha da artırırsın. Ben şu an bu işi yapıyorum ve güzel bir kazancı var gerçekten, ben de senin gibi oyun skinleri ile başladım ama oyun skinleri de bir yere kadar değil mi?

18 yaşında olman gerekiyor diye biliyorum, ailenin üzerinden Türk kripto para borsalarında hesap aç hem paranı çekersin hem de al-sat yaparak paranı daha da artırırsın. Ben şu an bu işi yapıyorum ve güzel bir kazancı var gerçekten, ben de senin gibi oyun skinleri ile başladım ama oyun skinleri de bir yere kadar değil mi?
Dostum bende ailemden birine hesap açtım fakat papara üzerinden para yatıramıyorum, sen bu konu hakkında birşey biliyormusun ?

Dostum bende ailemden birine hesap açtım fakat Papara üzerinden para yatıramıyorum, sen bu konu hakkında bir şey biliyor musun?

Çoğu uygulama için geçerli olan bir kural var diye biliyorum, kural = transfer yapicaginiz kartın kişi adı ile senin kayıt olduğun isim soy isim uyuşmalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı