180 Bin TL İle Madenciliğe Giriş Yapma

hüseyinakyüz

Hectopat
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Arkadaş öncelikle merhabalar. Hali hazırda 240 bin lira birikmiş param var bununla Mining yapmayı düşünüyorum. N11 üzerinden hazır satılan yaklaşık 29.800 TL değerinde 6 tane makine almayı düşünüyorum. İlanı buradan inceleyin isterseniz. İlanda paylaşılan verilere göre aylık kazancım ortalama 30 bin TL. Sizce bu işe girmeli miyim? Artısıyla eskisiyle paylaşılan ilana göre bana yardımcı olursanız çok sevinirim, şimdiden bana yardımcı olan arkadaşlar çok teşekkür ederim.

Bu kadar para ile bu işe girerseniz, oyuncular sizi bulup linç edebilir. :LOL:

Ben olsam o para ile ya emlak yatırımı yapardım ya da döviz. Altın da olabilir. Hepsi kar getiren şeyler. Hisse senedine girmeyin. Risklidir. Bu saydığım 3 yatırım aracı da size uzun vadede kar getirir. Bundan 20 sene önce çeyrek altın 5 liraymış. Şimdi ise 260-270 TL dolaylarında. Uzun vadeli birkaç kg altın alın mesela. Cumhur, çeyrek, yarım vs. Koleksiyon yapın işte. :)

Faiz isterseniz tahvil alın şöyle bir 5 yıl vadeli falan.

O parayı bence madenciliğe harcamayın. Gidin direkt maden satın alın Afrika'dan. :D

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı