Çözüldü 180 TL futbol topu önerisi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EnverCalis

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
180 TL'ye alabileceğim en kaliteli topu arıyorum.
Beton zeminde oynayacağız.
Güzel falso alsın kaliteli olsun.
15 yaş için.
@messinicocugu
Hocam yardımcı olur musunuz?

Son düzenleme:
Çözüm
Hocam bu fiyata voit Delta gibi şeyler varken kipsta nasıldır.
Ben bu markayla ilgili hiçbir şey kullanmadım.

Decathlon sürekli bu markayı satıyor.
Ben de bir kere aldım (Kipstayı) çok kaliteli, sağlamdı. 2 güne 1 oynuyorduk, ben çok hor kullandım(Çıkıntılı taş zemin, parke, halı saha). Bize 6 ay gitti ama patlaması şans eseriydi. Eğer düzgünce halısahada kullanırsan 1-1.5 yıl ı çok rahat var.

Delta ile hemen hemen aynı kalitede, kipsta belki de daha iyi. Ama Decathlon için bile Kipsta tercih edilebilir garanti ve geri dönüşleri çok iyi.
Hocam bu fiyata voit Delta gibi şeyler varken kipsta nasıldır.
Ben bu markayla ilgili hiçbir şey kullanmadım.

Ben de bir kere aldım (Kipstayı) çok kaliteli, sağlamdı. 2 güne 1 oynuyorduk, ben çok hor kullandım(Çıkıntılı taş zemin, parke, halı saha). Bize 6 ay gitti ama patlaması şans eseriydi. Eğer düzgünce halısahada kullanırsan 1-1.5 yıl ı çok rahat var.

Delta ile hemen hemen aynı kalitede, kipsta belki de daha iyi. Ama Decathlon için bile Kipsta tercih edilebilir garanti ve geri dönüşleri çok iyi.

Çözüm
Ben de bir kere aldım (kipstayı) çok kaliteli, sağlamdı. 2 güne 1 oynuyorduk, ben çok hor kullandım(çıkıntılı taş zemin, parke, halı saha). Bize 6 ay gitti ama patlaması şans eseriydi. Eğer düzgünce halısahada kullanırsan 1-1.5 yıl ı çok rahat var.

Delta ile hemen hemen aynı kalitede, kipsta belki de daha iyi. Ama Decathlon için bile kipsta tercih edilebilir garanti ve geri dönüşleri çok iyi.

Tamam sipariş verdim hocam teşekkür ederim.

Foruma girince fark ettim. Ne yaptın, aldın mı, kullandın mı, nasıl?

Kullandım ve bayağı iyiydi hocam öneriniz için çok teşekkür ediyorum. Fakat bir arkadaşım topu kaktüse attı ve patladı o da normal dikenler çok büyüktü ve 5-10 tane girmişti.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı