180 TL Kulaklık Önerisi

Bütçe
180 TL (Max 200 TL)
Yurt dışına çok güvenmiyorum. Eğer üründe bir sorun olursa tekrar gönderim çok zor olacaktır.

Sadece R36 ve Drop Plus modelleri güzel Rampage de ondan başka modelleri tercih edilmemeli.
Bunu öneririm
Galiba bunu alacağım. Hem uygun fiyatlı hem de güzel duruyor. GamePower gibi çıkmasında :)

Bende bu markanın B1 modelini kullanıyorum çok kaliteli sesi ve mikrofonu zaten alman malı aldığınıza pişman olmazsınız.

GameNote ile bunun arasında kaldım. Hangisi daha iyi bilen varsa cevaplayabilir mi?

Yurt dışına çok güvenmiyorum. Eğer üründe bir sorun olursa tekrar gönderim çok zor olacaktır.

Galiba bunu alacağım. Hem uygun fiyatlı hem de güzel duruyor. GamePower gibi çıkmasında :)

GameNote ile bunun arasında kaldım. Hangisi daha iyi bilen varsa cevaplayabilir mi?
Gamenote modeli ses kalitesi olarak daha iyi, ER3 ise mikrafon ve malzeme kalitesi olarak daha iyi. Seçim sizin.

Sharkoon markasını biliyorum. Gamenote ilk defa duydum. GameGaraj'ın kendi ürünü mü?

Evet kendi ürünü fakat ben kalitesi hakkında bir şey söylersem yalan olur bilmiyorum ama malzeme kalitesi Rampage ve Gamepower gibiyse dandiktir bir yerinin zamanla çıkma bozulma gibi ihtimalleri var onu kullanan arkadaşlar varsa iyi bir araştır Sharkoon malzeme kalitesinde çok iyidir uzun yıllarca gider.

Evet kendi ürünü fakat ben kalitesi hakkında bir şey söylersem yalan olur bilmiyorum ama malzeme kalitesi Rampage ve Gamepower gibiyse dandiktir bir yerinin zamanla çıkma bozulma gibi ihtimalleri var onu kullanan arkadaşlar varsa iyi bir araştır Sharkoon malzeme kalitesinde çok iyidir uzun yıllarca gider.
Değilmiş hocam demin sordum Havit üretiyormuş.
Gerçek 7.1 isterseniz en ucuzu bu var hocam.

Geri
Yukarı