Çözüldü 180 TL'ye Bluetooth kulaklık önerisi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ali 183

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bluetooth bir kulaklık bakıyorum ama en fazla 180 TL, kablosuz şarjı destekleyen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ekleme: Henüz siparişim elime geçmedi ama indirimlerde Hepsiburada'dan söylediğim Anker Q10'u da çok merak ediyorum. Ses kalitesi ve şarj süresi ile iddalı buldum ve 200TL'e görünce dayanamadım onu da sipariş ettim ama 10 gündür gelmedi, bu hafta gelir inşallah :)
Kablosuz derken, kutuya konulup mıknatıs ile tutulup şarj edilen kulakiçi kulaklıkları mı diyorsunuz?

Önceden deneyimlediğim ve performansını bildiğim Airdots'u aldım indirimlerde. Hatta dün teyzeme de bir tane sipariş ettim. 130TL için çok güzel ses veriyor bence. Bunun dışında QCT T1C olabilir, detaylı bir inceleme izlemiştim, MAX ses yüksekliği Airdots'tan az ama basslar bir tık daha öndeymiş. Tercih meselesi. Ayrıca QCY T1C sanırım kutusu ile kulaklıkları 7-8 kere şarj edebiliyor. Airdots 3 kere fulleyebiliyor.

Mesajı düzenledim tekrar bakmanızı öneririm. Anladım ama o şekilde bir kulaklık var mı onu bile bilmiyorum ilk kez duydum kablosuz şarjı.
Galaxy Buds var ama onun fiyatı 650-700TL civarında telefonun üzerine kutusunu koyduğunuzda kutuyu ters şarj ile şarj ediyor.

Galaxy Buds var ama onun fiyatı 650-700TL civarında telefonun üzerine kutusunu koyduğunuzda kutuyu ters şarj ile şarj ediyor.
Teşekkürler. Enteresan :) Kutular zaten birçok defa şarj ediyor. Zar zor yettirilen telefon şarjını bir de kutuya harcamak garip geldi. Tercih meselesi elbette saygı duyarım. Kutusunun kablosuz şarj olduğunu tamamen unutmuşum.

@Ali 183 Cümlenizi anlayamadım. Şarj yeter mi diyorsanız Airdots ile kutu ve kulaklıklar full dolu şekilde evden çıkıp hiç prize uğramadan toplam 12 saat kullanım süresi elde edebilirsiniz. QCY T2C'de ortalama 15-16 saat sanırım toplam kullanımı.

Burak Şolt'un öve öve bitiremediği T1 Pro'ya da bakabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı