Çözüldü 180 TL'ye Bluetooth kulaklık önerisi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ali 183

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bluetooth bir kulaklık bakıyorum ama en fazla 180 TL, kablosuz şarjı destekleyen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ekleme: Henüz siparişim elime geçmedi ama indirimlerde Hepsiburada'dan söylediğim Anker Q10'u da çok merak ediyorum. Ses kalitesi ve şarj süresi ile iddalı buldum ve 200TL'e görünce dayanamadım onu da sipariş ettim ama 10 gündür gelmedi, bu hafta gelir inşallah :)
@Ali 183 Beyinleri akıtan o mükemmel soruyu sordunuz :) Kim bilir :)

Ben çok bir fark olmayacağını düşünerek Airdots aldım. Teyzem gördü sevdi sana da alayım mı dedim al demedi doğal olarak ama siparişi verdim. Keşke T2C mi alsaydım dedim. 1 hafta önce aldığım Airdots'umu ona verir T2C'i de denemiş olurdum dedim ama yine Airdots söyledim :) T1 PRO'nun kötü bir yanı var, kutudan çıkarınca bluetooth'u açık telefona otomatik bağlanmıyor, basıp açmak gerekiyor, sadece bunun için bile onu elerim. T2C alıp deneyin derim. Olmadı satarsınız 20-30 TL zarar ile ve Airdots alırsınız.

Neden ve diğerlerinden ne özelliği var (batarya dışında çünkü bir günde 36 saat şarkı dinlemiyorum
Bir de t1’de iyimiş o nasıl
Çözüldü yazıyor da çözülmedi

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı