180 TL'ye GTA 5 Alınır mı?

GTA V ==> Bu siteye bakmanız da fayda var. Social Club hesabı şeklinde teslim ediyorlar ve dilerseniz şifrenizi, kullanıcı adınızı filan değiştirebilirsiniz. 59 TL ve şu ana kadar alışverişte sıkıntı yaşayan tek bir kişi bile olmamış. Ayrıca uygun fiyata bir sürü oyun var BF1 Premium gibi. Kullanıcı Profili - TiriniTi - SonTeklif.com ==> Buradan da diğer kişilerin yaptığı alışverişlere bakabilirsiniz.

GTA V ==> Bu siteye bakmanız da fayda var. Social Club hesabı şeklinde teslim ediyorlar ve dilerseniz şifrenizi, kullanıcı adınızı filan değiştirebilirsiniz. 59 TL ve şu ana kadar alışverişte sıkıntı yaşayan tek bir kişi bile olmamış. Ayrıca uygun fiyata bir sürü oyun var BF1 Premium gibi. Kullanıcı Profili - TiriniTi - SonTeklif.com ==> Buradan da diğer kişilerin yaptığı alışverişlere bakabilirsiniz.
Abi ben de burdan aldim bence almayın çünkü sorunlar çıkabiliyor bana 6 kere yeni hesap vermek zorunda kaldılar ve bende oyunu geri iade ettim ayrica rockstar da indirirken baya sıkıntı olabliyor.(Gta 5 dışındaki diğer oyunlar sıkıntı olmadan oynayabiliyosunuz)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı