180 TL'ye Klavye tavsiyesi

Barscalskan

Hectopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
180 TL'ye kadar çıkmışken bütçeyi biraz daha arttırıp mekanik klavye alın derim. Mesela amazondan bu ürünü alabilirsin.
Amazon.com: SteelSeries 6Gv2 Mechanical Gaming Keyboard - Red Cherry Switches Edition: Computers & Accessories
255 liraya kargoyu iptal ettirirseniz uzun yıllar kullanacağınız Cherry Red switch barındıran bir mekanik klavye sahibi olursunuz.
Alamam derseniz mekanik klavye haricindeki tüm klavyeler hemen hemen birbiri ile aynı benim gözümde. Logitech G103 veya Bloody B120 alabilirsin.

Eğer ingilizce tuş takımı sıkıntı değil ise steelseries apex güzel bir klavye . Yok türkçe diyorsan da cmstorm deneye bilirsin .Benim tafsiyem logitech g105 ve g103 de bak derim .

Hocam yanlış anlama fakat fikrimi söylemek istiyorum. Şimdi oyuncu için mouse çok önemlidir ama ben oyuncu klavyesine bi anlam veremiyorum yani klavyeye çok yüksek para vermeni tavsiye etmem ama yinede sen bilirsin tabi ki.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı