180 watt PSU'lu sisteme 350 TL'ye update

Caner İnci

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarımın kasasını açtım ve şöyle bir fotoğraflarını çektim. :) Ben donanımdan hiç anlamam. O yüzden bu konuyu açıp sizden uyumu ve Fifa 15-16 açar mı? Kasar mı? Onu öğrenmek istedim.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Bu sistemim. Bana Fifa 15'i ve 16'yı kaldıracak ekran kartı, RAM atabilir misiniz? Uyum sorunu olacagından korkuyorum. :) Sizlere güveniyorum teşekkürler. :)

Bütçe: 350 TL :S :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Alabilirsen en ucuzu bu olur. Farklı sitelerden daha ucuza bulunur.

Şuanki sistem hiç değişiklik yapmadan fifa 12 en düşük ayarlarda açar.

Fifa 14 HİGH 'de çok rahat oynayabiliyorum kardeşim sallama fazla. O kadar kötü değil PC :)

Alabilirsen en ucuzu bu olur. Farklı sitelerden daha ucuza bulunur.
Bu 4 parçayı hepsiburada.com'dan gönderebilir misin? Kapıda Ödeme yapmayı düşünüyorum :) Bide sistemle uyumluluk sorunu çıkarmaz dimi parçalar? Teşekkürler cevaplar için :)

Bu 4 parçayı hepsiburada.com'dan gönderebilir misin? Kapıda Ödeme yapmayı düşünüyorum :) Bide sistemle uyumluluk sorunu çıkarmaz dimi parçalar? Teşekkürler cevaplar için :)

Birde 4 parça da ekran kartı önermemişsiniz. :) Anakart-İşlemci-Ram-PSU var. Ekran kartı 512 MB toplamı 1 GB :)

GYLpk6.png

Bunlarla Fifa 15'i rahat oynayabileceğim söylendi. Doğru mudur?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı