1800-2000 TL Monitör Tavsiyesi

Bütçe
1800-2200
Anakart: MSI B150M Pro VDH.
RAM: Dual kit 2133 mh G.Skill 16 GB.
PSU: Thermaltake +80 Plus 650 Watt.
İşlemci: i5 6600K.
SSD: Crucial 480 GB SATA SSD.
Ekran kartı: MSI GeForce GTX 1080.
Cevap veren herkese teşekkürler arkadaşlar ancak.

Satıcı ölü pikselli diye belirtmiş yani panelde ölü piksel var o yüzden fiyatı o kadar uygun ancak yine de teşekkürler :)

Bütçemi 1000 TL aşmakta bu yüzden maalesef şu an o paraya alamam maksimum 2200 TL bütçe ayırabilirim şu anda. Bir soru sormak istiyorum inanılmaz derecede farkı olur mu IPS ile VA arasında merak ediyorum kullanmadığım için bilemiyorum TN 144 Hz kullanıyorum zaten ve renkler gözlerimi inanılmaz yoruyor yardımcı olmanızı bekliyorum lütfen :D
Hayır viewsonic xg2405 in şu anki fiyatlarina bakmayin siz. Zaman zaman indirimler oluyor 1700-1800 e rahat alırsınız. İtopyayi felan özellikle takip edin.

Hayır ViewSonic XG2405'in şu anki fiyatlarina bakmayin siz. Zaman zaman indirimler oluyor 1700-1800'e rahat alırsınız. İtopya'yi falan özellikle takip edin.

ViewSonic 24 Xg2405-2 Fullhd 1ms 144hz Hdmı+dp+dvı Gsync/freesync Gaming Monitör Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL bir tane buldum ancak bir düşük modeli o da neredeyse 2000 TL bandından satılıyor indirime girdiğinden emin misiniz o kadar :) sonra ekransız kalmayalım.
Hayır ViewSonic XG2405'in şu anki fiyatlarina bakmayin siz. Zaman zaman indirimler oluyor 1700-1800'e rahat alırsınız. İtopya'yi falan özellikle takip edin.

Bu ekranlar nasıl sizce?

Son düzenleme:
ViewSonic 24 Xg2405-2 Fullhd 1ms 144hz Hdmı+dp+dvı Gsync/freesync Gaming Monitör Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL bir tane buldum ancak bir düşük modeli o da neredeyse 2000 TL bandından satılıyor indirime girdiğinden emin misiniz o kadar :) sonra ekransız kalmayalım.

Bu ekranlar nasıl sizce?
İkiside iyi dostum ikisinden birini de alabilirsiniz. Ama LG bi tık daha iyi diye biliyorum yanlış olmasın incelemelerine bir bakın derim. Ama aşağı yukarı sağa sola dönmesine ben olsam dikkat ederdim. İnanilmaz iş görüyor.

İkisi de iyi dostum ikisinden birini de alabilirsiniz. Ama LG bir tık daha iyi diye biliyorum yanlış olmasın incelemelerine bir bakın derim. Ama aşağı yukarı sağa sola dönmesine ben olsam dikkat ederdim. İnanilmaz iş görüyor.

LG 24gn600b var biraz daha uygun ve DP kablosu çıkıyor. Bir stand farklı sanırım ayni panel ve özellikler.

LG 24gn600b var biraz daha uygun ve DP kablosu çıkıyor. Bir stand farklı sanırım ayni panel ve özellikler.

Ürünün incelemesine baktım da Display Port 1.2 bunda ancak benim için hiç fark etmeyecek bir konu tek fark ayak standı bu sanırım ayarlanabilir değil sabit diğerli aşağı yukarı sağ sol şeklinde oynatılabiliyor sanırım bilen varsa bilgilendirirse sevinirim.

Ürünün incelemesine baktım da Display Port 1.2 bunda ancak benim için hiç fark etmeyecek bir konu tek fark ayak standı bu sanırım ayarlanabilir değil sabit diğerli aşağı yukarı sağ sol şeklinde oynatılabiliyor sanırım bilen varsa bilgilendirirse sevinirim.

Monitör yukarı aşağı hareket ediyor mu 650 modelinde? Pivot ve yana biraz döndürebiliyorsun diye biliyorum.

Ben bu monitörü aldım 2 3 hafta önce. Vatan sık sık indirim yapıyor sanırım bu modelde, aceleniz yoksa tavsiye edeceğim bir monitör yine indirime girecektir. 1819 liraya almıştım sanırım renkleri özellikleri çok iyi.

Monitör yukarı aşağı hareket ediyor mu 650 modelinde? Pivot ve yana biraz döndürebiliyorsun diye biliyorum.

Evet birkaç özellik daha farklıymış daha önce forumda tartışılmış LG 650 modelini daha çok önermişler aradaki fiyat farkı çok olmadığı için.

Ben bu monitörü aldım 2 3 hafta önce. Vatan sık sık indirim yapıyor sanırım bu modelde, aceleniz yoksa tavsiye edeceğim bir monitör yine indirime girecektir. 1819 liraya almıştım sanırım renkleri özellikleri çok iyi.

Arada 1000 TL gibi bir fiyat farkı bana inanılmaz geliyor yani sanki o kadar indirime düşmezmiş gibi tam da aradığım özellikler mevcut beklemek daha iyi oalacak sanırım.

Evet birkaç özellik daha farklıymış daha önce forumda tartışılmış LG 650 modelini daha çok önermişler aradaki fiyat farkı çok olmadığı için.

Arada 1000 TL gibi bir fiyat farkı bana inanılmaz geliyor yani sanki o kadar indirime düşmezmiş gibi tam da aradığım özellikler mevcut beklemek daha iyi oalacak sanırım.
Faturaya baktım şimdi 13 eylül'de almışım. Daha önce de girmiş indirime zaten eski konularda görmüştüm. Bence en kötü kasım'da yine indirime girer.

Yeni konular

Geri
Yukarı