₺1800 monitör önerisi

ggbro

Hectopat
Bütçem 1800TL. 1080p 144Hz 1ms Curved bir monitör arıyorum. Bunu almayı düşündüm ama yorumlarda bazı kişiler ışık sızması ve ölü pixel yazmışlar kararsız kaldım. Sizce ne almalıyım?

Kullandığınız Ekran kartı modeli nedir?, AMD kullanıyorsanız: FreeSync, NVDIA kullanıyorsanız G-SYNC özelliklere sahip olan monitörleri tercih etmeniz oyunlarda yaşadığınız FPS düşüklüğünde yırtılmaları önler

Eğer FPS problemi yaşıyorsanız G-SYNC monitör kullanmanızı öneririm onun dışında önerdiğiniz monitörden iyi bir bu fiyata bulamazsınız çünkü az önce gamer olarak eskiden kullandığım XL2411P önermek için fiyatına baktığımda şok oldum..

Kullandığınız Ekran kartı modeli nedir?, AMD kullanıyorsanız: FreeSync, NVDIA kullanıyorsanız G-SYNC özelliklere sahip olan monitörleri tercih etmeniz oyunlarda yaşadığınız FPS düşüklüğünde yırtılmaları önler
FreeSync monitörlerde de G-Sync açılıyor DP kablosu ile bağladıktan sonra. Linkteki monitör iyidir.
Linkteki monitör gayet iyi. Alternatif olarak buna da bakabilirsiniz.
MSI'da Curved modelleri önermem, diğer monitörlere kıyasla ölü piksel oranı çok daha fazla.

Yeni konular

Geri
Yukarı