1800 TL 144Hz monitör tavsiyesi

Keremarda

Centipat
Maks 1800 TL bütçem var 144 Hz monitör almayı düşünüyorum 1 hafta içinde ASUS'u TUF VQ249Q modelini beğendim fakat tavsiyesi olan var mı şimdiden çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum sana önerbiliceğim ve benim aktif olarak kullandığım AOC markalı monitörü öneriyorum beni şu anlık hiç yarı yolda bırakmadı mükemmel bir akıcılığa sahip benim okuduğum sayfalarda da olumlu yorum alan bir monitör bütçen yetiyorsa bunu almanı tavsiye ederim. Şimdiden güle güle kullan. :D

Asus VG249Q şu an indirim ile en ucuzu benzer ürünler Aoc 24G2U ve Viewsonic 2405. Viewsonic satış sonrası hizmet vermediği için eliyorum. Asus ve Aoc arasında hangisi daha iyidir satış sonrası vs de hesaba katınca. Birde bu fiyata yakın 1900 küsürlerde LG27650F-B var.

ASUS VG249Q şu an indirim ile en ucuzu benzer ürünler AOC 24G2U ve ViewSonic 2405. ViewSonic satış sonrası hizmet vermediği için eliyorum. ASUS ve AOC arasında hangisi daha iyidir satış sonrası vs de hesaba katınca. Bir de bu fiyata yakın 1900 küsürlerde LG27650F-B var.

Kesinlikle AOC öneriyorum gerek zarifliği gerek satış sonrası ilgisi ben Vatan'dan aldım AOC C24G1 7 yıl boyunc ölü piksel garantisi var( 7 yılll çok fazla)

Geri
Yukarı