1800 TL 24 inç kavisli monitör önerisi

Heera11.6

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, 1800 TL bütçem var ve 24 inç kavisli monitör arıyorum.
Apex Legends, CS:GO, Valorant ve PUBG gibi oyunlar oynayacağım.
Şimdiden öneriler için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bende bu bütçede monitör arıyorum. Bu monitörün özellikleri iyi miş, ah bir de IPS panel olsa... AOC'un başka bir modeli var IPS olan ama kavisli değil, kararsız kaldım.

Merhabalar, 1800 TL bütçem var ve 24 inç kavisli monitör arıyorum.
Apex Legends, CS:GO, Valorant ve PUBG gibi oyunlar oynayacağım.
Şimdiden öneriler için teşekkürler.
Aoc 24G2U 24" 1ms 144Hz HDMI/DP/VGA Full HD Gaming (Oyuncu) IPS Monitör | Trendyol
Aynı monitörün 27" olan ve 2K çözünürlüğe sahip olanını kullanıyorum. Malzeme kalitesi çok güzel ve kaliteli bir pivotu var dik durabiliyor. Kavisli şart değilse gayet güzel bir monitör. Eğer kavisli şart diyorsan;
Samsung, LC24RG50FQMXUF, 24 144hz 4ms (Display+Hdmi), Full Hd Freesync Curved Gami̇ng Moni̇tör, 23.4 inches Freesync, Kavisli Oyuncu Monitörü: Amazon.com.tr

Aoc 24G2U 24" 1ms 144Hz HDMI/DP/VGA Full HD Gaming (Oyuncu) IPS Monitör | Trendyol
Aynı monitörün 27" olan ve 2K çözünürlüğe sahip olanını kullanıyorum. Malzeme kalitesi çok güzel ve kaliteli bir pivotu var dik durabiliyor. Kavisli şart değilse gayet güzel bir monitör. Eğer kavisli şart diyorsan;
Samsung, LC24RG50FQMXUF, 24 144hz 4ms (Display+Hdmi), Full Hd Freesync Curved Gami̇ng Moni̇tör, 23.4 inches Freesync, Kavisli Oyuncu Monitörü: Amazon.com.tr
Peki xg2405 nasıl monitör kavisli değil fakat özellikleri çok hoşuma gitti pivot vs

Peki xg2405 nasıl monitör kavisli değil fakat özellikleri çok hoşuma gitti pivot vs
Gayet güzel bir markadır Viewsonic. Güzel monitör söylediğiniz model alınabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı