1800 TL civarına monitör önerisi

Vallahi hocam ben vatana gidip 1900e almıştım ama şu an baktım internette 2000 olmuş :D 4 ay önce mi ne almıştım bu arada önerim vatana gidin alın eğer çok fiyat farkı varsa internetten alın ama ölü pixel vs. çıkarsa uğraşırsınız Vatan da onun testlerini kendileri yapıyorlar zaten Amazon'dan ise daha önce kulaklık aldım hiçbir sorunla karşılaşmadım ve ilk defa duydum 2.el muhabbeti falan o yüzden bence alabilirsiniz ama fiyat farkı yok veya az ise gidin Vatan'dan alın derim.

Link olarak atar mısın?

Amazon'dan hiç almadım bir iki kişiden ürün 2.el geldi dedi alsam sıkıntı olur mu?

Amazon'dan bilgisayar bile alabilirsin korkmadan. Ama belki satıcı sıkıntı çıkarabilir. Ondan dolayı yorum çok önemli. Belki gerçekten 2. el gelir. Ama fazla karşılaşılmıyor (hatta ilk defa senden duydum) önerdiğim monitör: James Donkey Jd27fg1ms144 27'' 1ms 144hz Full Hd Freesync Gaming Monitör Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL

Vallahi hocam ben vatana gidip 1900e almıştım ama şu an baktım internette 2000 olmuş :D 4 ay önce mi ne almıştım bu arada önerim vatana gidin alın eğer çok fiyat farkı varsa alın ama ölü pixel vs. çıkarsa uğraşırsınız Vatan da onun testlerini kendileri yapıyorlar zaten orada Amazon'dan ise daha önce kulaklık aldım hiçbir sorunla karşılaşmadım ve ilk defa duydum 2.el muhabbeti falan o yüzden bence alabilirsiniz ama fiyat farkı yok veya az ise gidin Vatan'dan alın derim.
Amazonda iade de olabiliyor istersek 30 gün içinde o zaman o monitörü alıyorum amazondan sorun olursa iade ederim linki: Aoc C24G1 Monitör 24 inches VA : Amazon.com.tr: Bilgisayar
Amazon'dan bilgisayar bile alabilirsin korkmadan. Ama belki satıcı sıkıntı çıkarabilir. Ondan dolayı yorum çok önemli. Belki gerçekten 2. el gelir. Ama fazla karşılaşılmıyor (hatta ilk defa senden duydum) önerdiğim monitör: James Donkey Jd27fg1ms144 27'' 1ms 144hz Full Hd Freesync Gaming Monitör Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
Peki bu mu yoksa bu mu:
Wiewsonic de bu fiyata 165hz var bakar mısınız

Hocam söylenen monitörlerin neredeyse hepsi berbat. Maksimum bütçeniz ne kadar?

Amazonda iade de olabiliyor istersek 30 gün içinde o zaman o monitörü alıyorum amazondan sorun olursa iade ederim linki: Aoc C24G1 Monitör 24 inches VA : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Peki bu mu yoksa bu mu:
Wiewsonic de bu fiyata 165hz var bakar mısınız
Senin söylediklerin daha iyi.

Geri
Yukarı