1800 TL GTX 1050 Sistem Önerisi

aygunbayir

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Selamlar Technopat ailesi,

1800 lira bütçe ile GTX 1050 ekran kartlı bir bilgisayar toplayacağım, monitörün siparişini verdim. Bu bütçeyi sadece kasaya ayırdım. Sistem önerilerinizi bekliyorum.

Not: Elimde 8 yıllık 17 bin saat kullanılmış Samsung HD200HJ 200 GB sabit disk var, eğer uygunsa onu kullanabilirim.

GTX 1050, 25 Ekim'de yani bugün satışa çıkacak.

Aslında 7. nesil Intel işlemcileri de beklemeyi düşünüyorum ama çıkış tarihi açıklanmadı.
Beklemekten gına geldi, tarih açıklasalar en azından ne kadar bekleyeceğimizi bilirdik :(

Herkese merhaba, öncelikle 1800 tl'ye GTX 1050 olan sistem zor toplarsın.
İkincisi,yanlış anlamadıysam yeni nesil bir oyun makinası toplamak istiyorsun gtx 1050 demekle, yeni nesil pc toplaman için 6 ila 7 bin lira gibi bir rakam söz konusu bence malum ülkemizde vergiler yüksek e haliyle perakende satış fiyatları beklenenin üstünde oluyor bana göre beklemek ve sabretmek daha iyidir.
Umarım yardımım dokunmuştur.

Herkese merhaba, öncelikle 1800 tl'ye GTX 1050 olan sistem zor toplarsın.
İkincisi,yanlış anlamadıysam yeni nesil bir oyun makinası toplamak istiyorsun gtx 1050 demekle, yeni nesil pc toplaman için 6 ila 7 bin lira gibi bir rakam söz konusu bence malum ülkemizde vergiler yüksek e haliyle perakende satış fiyatları beklenenin üstünde oluyor bana göre beklemek ve sabretmek daha iyidir.
Umarım yardımım dokunmuştur.

Neden toplanmasın i7 alamazsam i3 alırım mesela :)
gtx 1050 muhtemelen 450-600 lira arası bir fiyatı olacaktır.

o bahsettiğin fiyat ancak anakart eder

ben şu mantıkla hareket ediyorum şuan bende gtx 980 ti gaming 6 g var

bunu aldığımda 3 bin tl idi 1050 üst modeli değilmiki??
1050 de ona göre farklı bi fiyatı olur

o bahsettiğin fiyat ancak anakart eder

ben şu mantıkla hareket ediyorum şuan bende gtx 980 ti gaming 6 g var

bunu aldığımda 3 bin tl idi 1050 üst modeli değilmiki??
1050 de ona göre farklı bi fiyatı olur

Anakartın segmentini sondan 2. rakam belirler 1050 orta segment bir kart, 980 ti ise üst segment bir kart.
Benim alacağım kartın fiyatı muhtemelen 600 lirayı geçmeyecektir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı