1800 TL kasa önerisi

Bütçe
1800
Cooler master td500 kullandım ve ses sorunu yoktu, onun yerine Corsair 4000x vs alıp sisteme upgrade yapmanız daha iyi olur 1800 TL sizin sisteme biraz aba

Teşekkür ederim
Dostum senin tercihin ama içten dış emin ol daha iyi olacaktır.
Kasa olarak önerin ne olurdu peki ?
Cooler master td500 kullandım ve ses sorunu yoktu, onun yerine Corsair 4000x vs alıp sisteme upgrade yapmanız daha iyi olur 1800 TL sizin sisteme biraz abartı.
TD500 tavsiye ederimsiniz memnun kalmış mıydınız ?

Teşekkür ederim.

Kasa olarak önerin ne olurdu peki?

TD500 tavsiye ederimsiniz memnun kalmış mıydınız?

Evet gayet memnundum fakat üst tarafa RAM'lerden ötürü 360mm soğutucu takılmıyor ön tarafa takip üst tarafa normal fan takip kullanabilirsiniz. Onun haricinde bir sorunu yok gayet güzel kasa ama Corsair 4000x/4000d airflow veya 5000x/5000d airflow da alınabilir. Diğer kasaları kullanmadim yorum yapmam yanlış olur.

Phanteks P500A DRGB modeli çok güzeldir, daha sade görünüm ve malzeme kalitesi olarak üstün bir kasa isterseniz Phanteks P600S önerebilirim.

Daha ucuz modellere bakmak isterseniz TD500 Mesh veya P400A alınabilir.
Teşekkür ederim
Evet gayet memnundum fakat üst tarafa RAM'lerden ötürü 360mm soğutucu takılmıyor ön tarafa takip üst tarafa normal fan takip kullanabilirsiniz. Onun haricinde bir sorunu yok gayet güzel kasa ama Corsair 4000x/4000d airflow veya 5000x/5000d airflow da alınabilir. Diğer kasaları kullanmadim yorum yapmam yanlış olur.
Teşekkür ederim

Son düzenleme:

Geri
Yukarı