1800 TL monitör önerisi

Bütçe
1800

Casperxyz

Hectopat
İyi forumlar.

1800 lira bandında monitör bakıyorum ve en çok hoşuma giden model bu oldu:

Fakat gönlüm biraz Curved'a kaymıyor değil. Curved monitör kullananlar deneyimlerini paylaşırsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alternatif olarak buna bakabilirsiniz attığınız monitör gayet iyi.

Curved monitör kullananlar deneyimlerini paylaşırsa sevinirim.
Ben TUF Gaming VG24VQ modelini kullanıyorum.
Curved hikayeli oyunlarda gayet iyi ve ambiyansa katkı sağlıyor ancak 1800R'dan ziyade 1500R daha iyi olacaktır. Ayrıca kullandığım monitörün pivot özelliği de var. Pivot benim alırken tercih sebebim olmayan ama aldıktan sonra gerçekten en sevdiğim özellik oldu.

Bu arada Curved + IPS monitör bulmak zor haberiniz olsun.

İyi forumlar.

1800 lira bandında monitör bakıyorum ve en çok hoşuma giden model bu oldu:

Fakat gönlüm biraz Curved'a kaymıyor değil. Curved monitör kullananlar deneyimlerini paylaşırsa sevinirim.
Bunu alın bence çünkü iyi gözüküyor hocam
Screenshot_2021-03-07-00-05-37-75_5a351068dae84964efd3bc6808f60b72.jpg

Ben TUF Gaming VG24VQ modelini kullanıyorum.
Curved hikayeli oyunlarda gayet iyi ve ambiyansa katkı sağlıyor ancak 1800R'dan ziyade 1500R daha iyi olacaktır. Ayrıca kullandığım monitörün pivot özelliği de var. Pivot benim alırken tercih sebebim olmayan ama aldıktan sonra gerçekten en sevdiğim özellik oldu.

Bu arada Curved + IPS monitör bulmak zor haberiniz olsun.
IPS panel benim için çokta önemli değil. Benim için performans daha önemli FPS ağırlıklı oyunlar oynadığımdan ötürü.
Öneri için teşekkürler.

Arkadaş oyun monitörü alıyor ve TN panel oyunlarda daha iyi diye biliyorum Casper olabilir çabuk bozulabilir ama sonuç olarak 2 yıl garantisi var tabii ki de daha iyi monitör vardır bu fiyatlara ama ben olsam bunu alırım.
TN Panel oyunlarda daha iyi falan değil.
Sana bunu kim söylediyse git yüzüne tükür bence.

Konudaki monitör (24G2U) hem hız hem de renk olarak oldukça iyi.

Renk olarak sadece IPS diye söylemiyorum. Renk gamı çok yüksek, bu yüzden sıradan IPS'ler bile yanında TN gibi görünecektir.

Kavisi uzun kullanma fırsatım olmadı ama ilk izlenimim 24" de pek bir esprisinin olmadığı yönünde.

Yeni konular

Geri
Yukarı