1800 TL monitör tavsiyesi

Hocam yaklaşık 30dk öne Dell S2422HG monitörünü sipariş ettim. Şu anda n11 üzerinde 1479tl.
Ürün elime geçtikten sonra isterseniz yorum yapıp fikirlerimi paylaşabilirim yardımcı olmak adına.
İncelerken black unfirotmay testini paylaşır mısınız? Hayırlı olsun bu arada.

İncelerken black unfirotmay testini paylaşır mısınız? Hayırlı olsun bu arada.
Teşekkürler hocam. Bu gün istanbul’dan yola çıkmış kargo sanırım çarşamba veya perşembe günü bir inceleme paylaşırım detaylı olarak.
Hocam ufak bir güncelleme yapayım. Monitör elime ulaştı yaklaşık 30dk önce.
Kurdum ölü pixel ve ghosting testlerini yaptım. Şu anda sıkıntısız duruyor. Bu gün içerisinde yapabilirsem akşama doğru bir inceleme paylaşmayı düşünüyorum. Şimdilik sormak istediğiniz soru var ise cevaplayabilirim.
@sebara @LaMorte

76490B7A-E81E-491A-8E4D-45E662B0CF81.JPG

0F4225F5-AF0C-4D34-8654-5C8AAD5B2EDB.JPG

Kurdum ölü pixel ve ghosting testlerini yaptım. Şu anda sıkıntısız duruyor. Bu gün içerisinde yapabilirsem akşama doğru bir inceleme paylaşmayı düşünüyorum. Şimdilik sormak istediğiniz soru var ise cevaplayabilirim.

76490B7A-E81E-491A-8E4D-45E662B0CF81.JPG

Son düzenleme:
Teşekkürler hocam. Bu gün istanbul’dan yola çıkmış kargo sanırım çarşamba veya perşembe günü bir inceleme paylaşırım detaylı olarak.
@sebara @LaMorte

Eki Görüntüle 984947

Eki Görüntüle 984948

Eki Görüntüle 984947
Hayırlı olsun hocam çok şık duruyor. İncelemeyi sabırsızlıkla bekliyorum.

Aynı şekilde incelemesine beni de etiketleyebilir misiniz?

Monitör düşündüğümden çok daha şık duruyor, kesinlikle alacağım. 😍

DELL'in tasarımına bayılıyorum.

Hocam incelemeyi yayınladım. Genel görünüme açıldığı gibi link bırakacağım buraya tekrardan.
Hocam genel görünüme açılmış.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı