1800 TL monitör tavsiyesi

Bütçe
1500-2200

keremSAHIN2049

Decapat
Yer
Antalya
Daha fazla  

Arkadaşlar, bir süredir monitör araştırıyorum. 1800 TL bütçe ile hangisini önerirsiniz? Önerdiğiniz başka model varsa yazabilirsiniz. Kullananlar yorumlarsa çok sevinirim.
Benim için önemli olan
1- Ghosting olmamalı.
2-144/165hz
3-24/27"
4-1ms
5-IPS olmalı.
6-Pivot olsa iyi olur.

Bir de NVIDIA ekran kartı almayı düşünüyorum. FreeSync'li olanların hepsinde G-SYNC açabiliyor muyuz?

24G2U ancak hafif bir ghosting var.

24G2U en iyisi ancak ölü piksel sorunu yaygın olduğu için internetten alma taraftarı değilim. Ben de alacağım ancak ölü piksel korkusu var.

24G2U ancak hafif bir ghosting var.
Ghosting her monitörde var. Bu modeldeki ghosting diğerlerinden fazla değil hatta paneli değiştiği için neredeyse yok.
24G2U en iyisi ancak ölü piksel sorunu yaygın olduğu için internetten alma taraftarı değilim. Ben de alacağım ancak ölü piksel korkusu var.
Paneli değişti, artık ölü piksel oranı çok az.

Ghosting her monitörde var. Bu modeldeki ghosting diğerlerinden fazla değil hatta paneli değiştiği için neredeyse yok.

Paneli değişti, artık ölü piksel oranı çok az.
Değişen panel için ayrı bir kod var mı? Yoksa üretim yılına göre mi değişiyor?

Değişen panel için ayrı bir kod var mı? Yoksa üretim yılına göre mi değişiyor?
Büyük ihtimal koda göredir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu arkadaşı 1-2 gün önce satın aldım uzun araştırmalarım sonucunda. Şu anda da kullanıyorum sıkıntısız bir şekilde. Tavsiye ederim.

Geri
Yukarı