1800 TL NVMe SSD önerisi

İkisini de kullandım. WD'yi de kullanmaya devam ediyorum. Doğru söylüyorsun 5 para etmez :)
Senin kullanıp kullanmaman gram umurumda değil. Kendin kötü olduğunu bilmeden almışsın, bir şey diyemem. Ama başkalarının almasına vesile olma. S40G, RGB'si yüzünden ısınıp throttle yaşatan bir model. SN350 ise direkt olarak çöp bir ürün.

Senin kullanıp kullanmaman gram umurumda değil. Kendin kötü olduğunu bilmeden almışsın, bir şey diyemem. Ama başkalarının almasına vesile olma. S40G, RGB'si yüzünden ısınıp throttle yaşatan bir model. SN350 ise direkt olarak çöp bir ürün.
Bana ne senin umrunda yada değil. Ben kullanıyorum,kullandım,tvavsiye ediyorum.Xpg yi Recep Baltaş ın toplama videolarında da görmüştüm. Heyecan yaratma.

Bana ne senin umurunda ya da değil. Ben kullanıyorum, kullandım, tavsiye ediyorum. XPG'yi Recep Baltaş'ın toplama videolarında da görmüştüm. Heyecan yaratma.
Kötü ürün öneriyorsun ve farkında değilsin. Kullandığın üründen bile haberin yok. Sırf kullandığın için kötü olduğunu bilmediğin bir ürünü kullanıyorsun. Kötü kardeşim, kötü; anlatabiliyor muyum? Anlamıyorsan daha detaylı da anlatabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı