1800 TL oyuncu koltuğu önerisi

• Konuyu başlatan etk
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 549
Bütçe
1800

etk

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 1800 TL bütçem var. Boyu veya şekli önemli değil (1.75 boy 75kg), rahat olması önemli olan. İşim bilgisayar başında olduğu için rahatlık çok önemli. Önerilerinizi bekliyorum.

Hocam rahatlığı hakkında bir bilginiz var mı kullanıyor musunuz? Kullanıyorsanız artıları eksileri nelerdir?

Hawkın oturma yeri ince geliyor bana görsellerden. Zio ya baktım mesela hawkın iki katı.
Hawkın oturma yeri ince geliyor bana görsellerden. Zio ya baktım mesela hawkın iki katı.

Hawk Gaming Chair l Oyuncu Koltukları bu modelini sipariş verdim hocam gelince ufak bir paylaşım yaparım umarım dediğiniz gibi bir sorun olmaz. Arkadaşım yazılımcı 10-13 saat PC başında çalışıyor kendisinde bu model varmış herhangi bir sorunla karşılaşmamış 1 2 aydır kullanıyormuş. Teşekkür ederim herkese önerileri ve yardımları için.

2 aydır hawkın deri olan modelini kullanıyorum. 175 boy 95 kiloyum oturma yeri gayet iyi xdrive 15 li modelinden 10 cm daha geniş. 1200 tl ye almıstım ben 1500 tl olmuş. Zioya o kadar para vermek saçma gibi geliyor bana

Yeni konular

Geri
Yukarı