1800 TL SİSTEM ÖNERİSİ

Böyle boş sistem toplayıp, milletin kafasını karıştırmayın. APU sistemler 1000-1400 TL arası içindir. 1800 TL'ye toplanacak bir sistem APU sistemden kat kat daha iyi olacaktır.

1800 TL'lik bir sistemde SSD :) Ram 1333 MHz :) r7 265 :) lütfen tavsiye vermeyin.

İnsanın anlamak istemediğini aşağılamaya çalıştığı, görmezden geldiği yüzyıllardır süre gelen bir olaydır, bu durumda bir farkınız olduğunu düşünmüyorum. Neyse ben düşüncemi belirtmek istedim sadece. Size iyi forumlar, sosyalleşmeler :)

@SevenPacer siz konuyu baya değiştirdiniz. Yazdıklarınızdan bende bir şey anlamadım. Birde birisi AMD diyorsa illa ki AMD toplamayın. Hangisi bütçeye uygun en yüksek performansı veriyorsa onu toplayın. Ben mesela INTEL işlemcilerde O.C. olmayanlara para vermem.

Ben arkadaş amd istediyse amd toplanmalı demedim. Konuyu açan kişinin amd sistem istediğini, aksini önerecekseniz nedenini belirtmeniz gerektiğini söyledim. Lakin görülen o ki pek anlaşılmamışım.
+Tartışmak olumsuz bir olay değildir. Kaldı ki herkesin düşüncesini özgürce belirtebildiği bir forumda olduğumuzu düşünüyorum.

Ben arkadaş amd istediyse amd toplanmalı demedim. Konuyu açan kişinin amd sistem istediğini, aksini önerecekseniz nedenini belirtmeniz gerektiğini söyledim. Lakin görülen o ki pek anlaşılmamışım.
+Tartışmak olumsuz bir olay değildir. Kaldı ki herkesin düşüncesini özgürce belirtebildiği bir forumda olduğumuzu düşünüyorum.

Yaptığınız yorumu sonradan değiştirirseniz, bu iş olmaz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı