Çözüldü 1800 TL'ye kadar VA monitör önerisi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Furkan Demirkıran

Kilopat
Süper Moderatör
144 HZ monitör arıyorum. Günlük işleri mi, film, oyun oynayacağım. Ağırlıklı olarak CS:GO oynayacağım. VA panel işimi görür, ortada olduğu için şöyle monitörler gördüm, sizin de bakmanızı istiyorum. Buradan sizce hangisi işimi görür? Babamla monitör bakıyoruz, ileride ekran kartını yükseltme ihtimalim var. Tavsiye ve önerilere açığım. (Babam ASUS markasını çok seviyor. )
  • GTX 750 Ti ekran kartına sahibim.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Son düzenleyen: Moderatör:
Forum da AOC ölü piksel oluyormuş diye yazılar görmüştüm?
24G2U için geçerli bu durum. C24G1'de daha az yaşanıyor. @CanerX ve ben Vatan Bilgisayar'dan aldık. Ölü piksel vb. sorunlar çıkmadı.
VA panelde çok ısrarcı değilsen daha iyisine yani IPS panele sahip XG2405 alabilirsin. Fiyatı da 300 lira daha uygun.

Panda üretim panel. Ölü piksel sorunlarına yol açacaktır. IPS isteniyorsa 2500-3000 TL'yi gözden çıkarmalı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı