18000 TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
15.000 TL

Vitaly Kuduzov

Centipat
Merhaba;

Gaming laptop için bir karar aşamasındayım. Açıkçası süre olarak bir zorunluluğum yok en doğru kararı vermek istiyorum. İlk araştırmalarıma göre Tulpar T7 V19.7.1 17,3" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook bu cihazda karar kılmıştım ama o da şansıma tedavülden kalktı ve şu an ne stok bulunuyor ne de Monster sitesinde satışta görülüyor. Alternatif olarak farklı bir cihaz bulamadım. Cihazda ortalama talep ettiğim minimum özellikler i7 10870h veya i7 10875h RTX 2070 veya 2070 Super 16 GB (2*8) 17.3" ekran (iyi alternatif bulunursa bütçeye kıyıp RTX 3070 de alabilirim)

Sizce beklemeli miyim? Bütçemi cihaza göre arttırabilecek durumdayım yeter ki içime sinsin.

Bu cihazda ilgimi çekti ama çok olumsuz yorum okudum.https://www.amazon.com.tr/dp/B08WCGQ4B4?m=AEGTB0JMA4M9F&tag=epey-21&th=1&psc=1&_encoding=UTF8&aff_sub4=1

Yardımlarınız ve değerli fikirleriniz için teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Dediğiniz cihaz alınabilir, ancak 1 ay sonra. Yazılımsal sorunları var çözmeleri lazım.

T7 V21.6'dan bahsediyoruz değil mi?
Teşekkürler.
V19.7 bekleyin ya da Alpha 17 olmadı Predator alın.

V19.7 güzel cihaz ama şarj süresi çok kısa iade edip etmemek arasındayım :D

19.7. 1 bugün saniye farkıyla başkasına kaptırdım. Sonra da tekrar satışa sunulmayacağını öğrendim :(

17.3" ekranlar oyun için daha uygun gibi geliyor ama yine de alternatifler için teşekkür ederim.

T7 V21.6'dan bahsediyoruz değil mi?
Teşekkürler.

19.7. 1 bugün saniye farkıyla başkasına kaptırdım. Sonra da tekrar satışa sunulmayacağını öğrendim :(

17.3" ekranlar oyun için daha uygun gibi geliyor ama yine de alternatifler için teşekkür ederim.
Benimkini vereyim hocam arada kaldım bende :D
Şarjdan yana sıkıntın yoksa tam bit gaming laptopu soğutması, klavyesi, ekranı olarak dengi yok ama işte bataryası 3 hücreli küfür gibi.

Geri
Yukarı