18000 TL Gaming laptop önerisi

Bütçe
15.000 TL
Arkadaşlar selam yeniden elim yavaş yavaş Monster Tulpar T7 V21.6 Notebook bu modele kaymaya başladı. Bazı arkadaşlar yazılımsal sorunlar var demiş. Cihazı alsak bu sorunlar giderilebilir mi? Beklersek fiyat artar mı? Yanlış karar vermeyelim ama özellikler uçak gibi.

Yazılımsal sorunlar olduğu için evet giderilebilir. Mux sorunu NVIDIA ile alakalı 1 ay içinde bir driver güncellemesi ile çözerler tahminimce. Diğer sorunları ise Monster'ın işini biraz daha özenle yaparsa çözebileceği şeyler.

Yazılımsal sorunlar olduğu için evet giderilebilir. Mux sorunu NVIDIA ile alakalı 1 ay içinde bir driver güncellemesi ile çözerler tahminimce. Diğer sorunları ise Monster'ın işini biraz daha özenle yaparsa çözebileceği şeyler.

Üstat bu model bir ara 17.500 TL bandında seyretmiş birkaç hafta önce şimdi ise 1000TL fark bulunuyor. Düşmesini beklemeli miyim?

NVIDIA ile alakalı 1 ay içinde bir driver güncellemesi ile çözerler tahminimce.-kesin çözülür diyebilir miyiz? Yoksa çözülmeme ihtimal olsa da var mı?

Güncellemeleri bekle diyorsun yani?

Üstat bu model bir ara 17.500 TL bandında seyretmiş birkaç hafta önce şimdi ise 1000TL fark bulunuyor. Düşmesini beklemeli miyim?

NVIDIA ile alakalı 1 ay içinde bir driver güncellemesi ile çözerler tahminimce.-kesin çözülür diyebilir miyiz? Yoksa çözülmeme ihtimal olsa da var mı?

Çözer bu NVIDIA sonuçta, ancak net tarih veremiyorum hocam. Ama çözeceklerdir. Fiyatların düşeceğini sanmıyorum hocam dolar 7, 5'a doğru gidiyor ve fırsatçı satıcılar fiyat yükseltiyor. Biraz daha böyle devam ederse, 2060 için 15k istenen zamanlara dönebiliriz.

Hocam bu cihaz ile alakalı hep olumlu yazmışsın fiyatı da oldukça yüksek ama alsak uzun süre götürür mü sence. Bir de bu ASUS Lenovo vb markarların yeni laptopları yok sanırım. Ekteki üründe bayağı düşmüş aslında fiyat olarak kıyılır mı sence bu rakama? MSI GE76 RAİDER 10UG-220XTR Dizüstü Bilgisayar (Laptop) Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor

Hocam cihazın kendisi güzel ama fiyatını haketmiyor. Daha birkaç gün önce düz 20k idi. O fiyatlarda alınır 7 sene 1080PDE ömrü var.

Hocam cihazın kendisi güzel ama fiyatını haketmiyor. Daha birkaç gün önce düz 20k idi. O fiyatlarda alınır 7 sene 1080PDE ömrü var.
Hocam yeni çıkan cihazlardan veya fiyatı kabul edilebilir olan üst segment cihazlar konusunda senden yönlendirme bekliyorum.Dikkatini çeken bir cihaz olursa bana da çıtlatırsan sevinirim.Şu an için zaten bekleme durumuna geçme kararı aldım.

Geri
Yukarı