18000 TL laptop önerileri

Bütçe
18000

EsTable

Decapat
Daha fazla  
Normalde gelecek yıl alacaktım. Hazırlık okuyorum. İnşaat mühendisliği okuyacağım laptopu onun için alıyorum. LoL ve Valorant gibi oyunlar oynuyorum. Kamerası olmasına çok gerek yok. Acele etme sebebim fiyatlar çok artıyor. 15 bin TL civarında ne önerirsiniz?

Ben bundan 3 veya 4 gün önce Acer Nitro 5 AN515-45 serisi laptop aldım 8 GB RAM ve RTX 3060 ekran kartlı 13.500 ₺ bilgisayardan memnunum 8 GB RAM daha eklerim diye düşüncen varsa öneri olarak sunabilirim. Fiyatı artmış veya azalmış olabilir bilmiyorum.

Ben bundan 3 veya 4 gün önce Acer Nitro 5 AN515-45 serisi laptop aldım 8 GB RAM ve RTX 3060 ekran kartlı 13.500 ₺ bilgisayardan memnunum 8 GB RAM daha eklerim diye düşüncen varsa öneri olarak sunabilirim. Fiyatı artmış veya azalmış olabilir bilmiyorum.

1000 TL artmış fiyatı ;/

Sizce GameGaraj slayer alınır mı? Daha önce bu markanın ürününü kullanmadım ve denemedim. Ne kadar ısınma yapar? Bir de bu dönemde laptop için acele edilmeli mi yoksa daha yavaş mı davranılınmalı?

GameGaraj'ı kendi sitesinden de takip et hocam indirirm düşebilir.

Sizce GameGaraj slayer alınır mı? Daha önce bu markanın ürününü kullanmadım ve denemedim. Ne kadar ısınma yapar? Bir de bu dönemde laptop için acele edilmeli mi yoksa daha yavaş mı davranılınmalı?

Laptop için acele etmen gerektiğini 3 gün önce aldığım sisteme 1.000₺ zam gelmesinden anlaman lazım diye düşünmekteyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı