18000 TL Laptop önerisi

Bütçe
18000
24K veremem 20k belki zorlarsam ve Trendyol Hepsiburada hepsinde 6 taksitten sonrasına vade farkı uygulanıyor.
Böyle bir PC daha buldum alınır mı sizce?
Ekran kartı MAX-Q yani gücü kısaltılmış ve işlemci de aynı şekilde yani tam bir 5800H değil Lite versiyonu.
İtopyadaki bugünkü indirimlere de bakın gigabyte ve lenovo legion 5 var

Sizin baktıklarınızdan iyi özellik ve ekran kartları
Trendyol Hepsiburada gibi sitelerde vade farkı yok ve would ekstra taksit de veriyor.
Ben ge76 raider vatan onlinedan aldım öyle denk geldi
Alınacak ise bence bu 2 PC alınmalı, diğerlerinde hep bir kusur olacaktır. Hatta bu 2'sinde bil kusur var ancak bu fiyata en azından güç kısmında sizi üzmezler. Diğerlerinde ise güç kısmı hep eksi yönde.

Intel işlemcili isterseniz:

Intel işlemcili isterseniz:

ROG serisini çok beğeniyorum fakat Ryzen 7 4800H zayıf kalmaz mı i7 11800h a göre. Bu fiyatları verdikten sonra iyi bir işlemci olsun istiyorum.

Ekran kartı Max-Q yani gücü kısaltılmış ve işlemci de aynı şekilde yani tam bir 5800H değil Lite versiyonu.

Alınacak ise bence bu 2 PC alınmalı, diğerlerinde hep bir kusur olacaktır. Hatta bu 2'sinde bil kusur var ancak bu fiyata en azından güç kısmında sizi üzmezler. Diğerlerinde ise güç kısmı hep eksi yönde.

Lenovo zaten pahalı Gigabyte da vade farkıyla 22 küsurlere çıkıyor o fiyatları vermem mümkün değil. Gigabyte markasına da pek güvenemiyorum çevremde hiç kullanan yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı