18000 TL laptop önerisi

Bütçe
18000
İşlemci biraz fazla ısınıyor gibi geldi bana valoranttada ekran kartı 76 gordu sogutması gene pek iyi değil sankı.

45W CPU'nun genel anlamda o derecelerde olması bence kotu, CPU'nun sınırıda 95 gozukuyor yanlış bakmadıysam.

Evet sınırı 95mis ve 92'de dolasıyor CPU genel anlamda 3 4 ay sonra bakım vbden dolayı daha kotu hale gelcegını varsayarsak sorun cıkarabılır.

Videodan gördüğüm kadarıyla çok aşırı bir ısınma sorunu olan bir cihaz gibi gelmedi. Aktif olarak oyunda kullanılırsa zaten ekstra soğutma ile kullanılacak daha çok.

Hocam cihaz Valorant'ta 87-88 derecelerde fanlar Turbo da olmasına rağmen. Kesinlikle ısınma sorunlu

Hocam cihaz Valorant'ta 87-88 derecelerde fanlar Turbo da olmasına rağmen. Kesinlikle ısınma sorunlu.

Anladım Lenovo'da çok içime sinmedi almışken 16 GB RAM'li almak istiyorum sonradan takmakla uğraşmak yerine.

Anladım Lenovo'da çok içime sinmedi almışken 16 GB RAM'li almak istiyorum sonradan takmakla uğraşmak yerine.

Hocam asusdakıde tek kanal RAM'dı ona da ekleme yapmanız gerekırdı. Bu butcede cift kanal cihaz yoktu galiba Ideapad'ı alın bence.

Basta attıgım acerede bakabılırsınız.

Geri
Yukarı