18000 TL laptop önerisi

Bütçe
17.000 - 18.000

hayaldeolan

Hectopat
Makaleler
1
Selam,

RTX ekran kartlı, numara tuşlu, hem oyun hem film falan izlemek için. 17.000 TL - 18.000 TL arası dizüstü önerisinde bulunur musunuz?

RGB olmasa da olur. Pil ve performansı olabildiğince iyi olsun.
Ekranı ne çok büyük ne çok küçük olmasın. Yeri gelince taşıma konusunda da sıkıntı yaşamayayım.
Fiyat / performansın dibini sıyırsın. ☺️😉💯

Önerilerinizi bekliyorum.

Selam,

RTX ekran kartlı, numara tuşlu, hem oyun hem film falan izlemek için. 17.000 TL - 18.000 TL arası dizüstü önerisinde bulunur musunuz?

RGB olmasa da olur. Pil ve performansı olabildiğince iyi olsun.
Ekranı ne çok büyük ne çok küçük olmasın. Yeri gelince taşıma konusunda da sıkıntı yaşamayayım.
Fiyat / performansın dibini sıyırsın. ☺️😉💯

Önerilerinizi bekliyorum.

Aynı fiyat bandında ben de arama yapıyorum. Tek bulduğum şey Excalibur ve neredeyse hiç kimse önermiyor.

Ben kayınçoma aşağıda ki bilgisayarı aldım. Soğutmasıda gayet iyi. Oyunlarda da gayet iyi. Ekranı 144hz ve kaliteli, tuş hissiyatı güzel, parmak izi okuyucusu var. RTX 3050 var. Tek eksiği 8GB ram olması. Onuda halledebilirsiniz bence.
Aspire 7 A715-43G

Son düzenleme:
@messinicocugu hocam sizin öneriniz ne olur?

Monter Abra A5 V17 2.3 Öneririm.
Teşekkürler.
Ben kayınçoma aşağıda ki bilgisayarı aldım. Soğutmasıda gayet iyi. Oyunlarda da gayet iyi. Ekranı 144hz ve kaliteli, tuş hissiyatı güzel, parmak izi okuyucusu var. RTX 3050 var. Tek eksiği 8GB ram olması. Onuda halledebilirsiniz bence.
Aspire 7 A715-43G
Teşekkürler.
Teşekkürler.

Hocam bu bilgisayar bütçem üzerinde. 20-21 arasi ne onerirsiniz? İtopya fiyati 3 gun de değiştirmiş.

@messinicocugu hocam siz ne önerirsiniz?

20-21 arası buna bakabilirsin.

20-21 arası buna bakabilirsin.

16 gb ram olsa bu sefer ne önerirsiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı