180TL Gaming kulaklık önerisi

Bütçe
100-180

FreSTT

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba ben genellikle oyun oynamak için kulaklık aldım markası da saçma sapan bir şeydi. Yaklaşık 3 ay önce bozuldu ve ben yeni kulaklık baktım ama çok fazla da bulamadım. Özellikle telefonla uyumlu olmasını ve doğru düzgün bilindik bir marka olmasını istiyorum. Rampage SN-R9 X-sense ve Rampage RM-K27 X-jammer ilgimi çekti. Bunlar haricinde SN-R2 de aynı şekilde ilgimi çekti fakat mikrofonuyla alakalı sorunları varmış. Sizin önerileriniz neler merak ediyorum.

Öncelikle merhaba ben genellikle oyun oynamak için kulaklık aldım markası da saçma sapan bir şeydi. Yaklaşık 3 ay önce bozuldu ve ben yeni kulaklık baktım ama çok fazla da bulamadım. Özellikle telefonla uyumlu olmasını ve doğru düzgün bilindik bir marka olmasını istiyorum. Rampage SN-R9 X-sense ve Rampage RM-K27 X-jammer ilgimi çekti. Bunlar haricinde SN-R2 de aynı şekilde ilgimi çekti fakat mikrofonuyla alakalı sorunları varmış. Sizin önerileriniz neler merak ediyorum.

Buna bir bak.

Hocam ufak bir bütçeyi aşmış ama açıkçası güzel gibi duruyor. Sadece mikrofon biraz aklıma takıldı. Sen bunu daha önce kullandın mı mikrofon sıkıntı çıkarır mı?

Bunlara bak derim.

James Donkey 710 4 senedir kullanıyorum ufak tefek soyulmalar dışında hiçbir sorun yaşamadım -hatta birkaç kez şiddetli şekilde yere de düştüğü oldu- ama hala sorunsuz kullanıyorum FPS oyunlarında çok iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı