180TL mouse önerisi

Kastanbolu

Kilopat
Merhabalar, G300s kullanıyorum ama farem bozuldu. Tekrar bu fareyi alınır mı yoksa bu bütçeye başka bir fare bulabilir miyiz daha güzel?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, G300s kullanıyorum ama farem bozuldu. Tekrar bu fareyi alınır mı yoksa bu bütçeye başka bir fare bulabilir miyiz daha güzel?

G102 Lightsync hiç kuşkusuz alabilirsin eline rahat bir şekilde oturur. Estetik görüntüsü var. Güvenilirliği ile kendini kanıtlamış bir mouse. Birçok sitede, kanalda videosu ve incelemesi mevcut. Gayet kaliteli.

G102 Lightsync hiç kuşkusuz alabilirsin eline rahat bir şekilde oturur. Estetik görüntüsü var. Güvenilirliği ile kendini kanıtlamış bir mouse. Birçok sitede, kanalda videosu ve incelemesi mevcut. Gayet kaliteli.

Msı Gg GM08 Clutch GM08 Optik Oyuncu Mouse​

Bu da güzel. Ama çok popüler değil.
SteelSeries modellerine bakabilirsiniz.

Hangi mouse mesela? Özellikle 180 TL.

G102 kullanan biri olarak tavsiye etmem ben. Logitech çoğu üründe çok beğendiğim bir markadır ama mouse konusunda bence sıkıntılı. G102 aldım 6-7 ay önce hemen çift tıklama sorunu başladı bazen de örneğin FPS oyunlarında ateş ederken mouse kesiyor. Garantiye göndereyim dedim kutusunu bulamadım Çin'den dandik bir mouse aldım onu kullanıyorum. Ayrıca bir benim başıma gelen olay da değil bu benim yaşadığım sorunları çok fazla kişi yaşıyor bu forumda bile çok konu var böyle.

Msı Gg GM08 Clutch GM08 Optik Oyuncu Mouse​

Bu da güzel. Ama çok popüler değil.

Hangi mouse mesela? Özellikle 180 TL.
GM08 o fiyata alınmaz kullandıgı sensör PixArt'ın eski 48 ips 10G sensörü.
Önerim G203 LS ve Corsair Katar Pro.

Yeni konular

Geri
Yukarı